rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

A-apartman

a-apartman
  • Apartmán se nachází v samostatné přístavbě rodinného domku, v klidné vilové čtvrti Českého Krumlova nazývané Horní Brána. Je vzdálen asi 2 min chůze od rybníka (koupání, rybolov, hospůdka, průlezky pro děti) nebo Křížové hory na druhé straně, odkud je nádherný výhled na celé město a široké okolí. Od historického centra města je vzdálen pěšky asi 10 min.

    Apartmán je v přízemí a má samostatný vchod. Je vybaven manželskou postelí, nočními stolky, skříní, komodou a TV. Kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a veškerým kuchyňským vybavením (příbory, talíře, nádobí..) vám umožňuje pohodlné vaření kdykoliv během dne. Dále možnost připojení k internetu ( LAN i WI-FI ). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokud máte nějakého hodného domácího mazlíčka, můžete ho vzít sebou.

  • Koupelna se sprchou
  • Televizor
  • Vaření v kuchyňce
  • Internet
  • Parkoviště
  • Psům vstup povolen

  • <p>Apartmán se nachází v samostatné přístavbě rodinného domku, v klidné vilové čtvrti Českého Krumlova nazývané Horní Brána. Je vzdálen asi 2 min chůze od rybníka (koupání, rybolov, hospůdka, průlezky pro děti) nebo Křížové hory na druhé straně, odkud je nádherný výhled na celé město a široké okolí. Od historického centra města je vzdálen pěšky asi 10 min. </p><p>Apartmán je v přízemí a má samostatný vchod. Je vybaven manželskou postelí, nočními stolky, skříní, komodou a TV. Kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a veškerým kuchyňským vybavením (příbory, talíře, nádobí..) vám umožňuje pohodlné vaření kdykoliv během dne. Dále možnost připojení k internetu ( LAN i WI-FI ). Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Pokud máte nějakého hodného domácího mazlíčka, můžete ho vzít sebou.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz