rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

A-Z hostel

a-z-hostel1
 • Jsme nově zařízený a čistý hostel v centru Prahy 50 metrů od Václavského náměstí. Hostel je umístěn v pasáži, takže v noci nebudete rušeni ruchem z ulice a přesto můžete využívat všech výhod pramenících z polohy v centru města - historické památky, muzea, restaurace, obchody, bary, kluby- vše dostupné pěšky.

  A to vše za příznivé ceny již od 250 Kč/os/noc.

  Ubytovat se je možno v jedno- až 7lůžkových pokojích. Vzhledem k lůžkové kapacitě hostelu (110 lůžek)jsme též vhodný objekt pro skupiny, zájezdy atd.

  Součástí hostelu je společenská místnost s televizí a internetem. Na hostelu je přístup k Wi-Fi zdarma. Je možné využít kuchyňky k vlastnímu vaření a stravování. V kuchyňce je téže k dispozici káva a čaj zdarma.

  V bezprostřední blízkosti se nachází řada, restaurací, lahůdky, pekařství a supermarket, což vše nabízí možnost snídaní, obědů i večeří.

  Pro skupiny nad 15 osob nabízíme možnost zajištění snídaní v ceně 80 Kč bez DPH.

  Pro skupiny nad 20 osob nabízíme možnost zajištění obědů a večeří v ceně 155 Kč vč. DPH za komletní menu.

  Další možností je objednání si jídla na recepci s donáškou přímo na hostel.

  Hostel je umístěn v centru Prahy u Václavského náměstí, vzdálen 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží, 10 minut chůze od Hlavního autobusového nádraží- Florenc, 50 metrů od stanice metra A a B - Můstek, 250 metrů od stanice metra A a C - Muzeum.

 • Koupelna se sprchou
 • Telefon
 • Prádelna
 • Psům vstup povolen

 • <p>Jsme nově zařízený a čistý hostel v centru Prahy 50 metrů od Václavského náměstí. Hostel je umístěn v pasáži, takže v noci nebudete rušeni ruchem z ulice a přesto můžete využívat všech výhod pramenících z polohy v centru města - historické památky, muzea, restaurace, obchody, bary, kluby- vše dostupné pěšky. </p><p>A to vše za příznivé ceny již od 250 Kč/os/noc. </p><p>Ubytovat se je možno v jedno- až 7lůžkových pokojích. Vzhledem k lůžkové kapacitě hostelu (110 lůžek)jsme též vhodný objekt pro skupiny, zájezdy atd. </p><p>Součástí hostelu je společenská místnost s televizí a internetem. Na hostelu je přístup k Wi-Fi zdarma. Je možné využít kuchyňky k vlastnímu vaření a stravování. V kuchyňce je téže k dispozici káva a čaj zdarma. </p><p>V bezprostřední blízkosti se nachází řada, restaurací, lahůdky, pekařství a supermarket, což vše nabízí možnost snídaní, obědů i večeří. </p><p>Pro skupiny nad 15 osob nabízíme možnost zajištění snídaní v ceně 80 Kč bez DPH. </p><p>Pro skupiny nad 20 osob nabízíme možnost zajištění obědů a večeří v ceně 155 Kč vč. DPH za komletní menu. </p><p>Další možností je objednání si jídla na recepci s donáškou přímo na hostel. </p><p>Hostel je umístěn v centru Prahy u Václavského náměstí, vzdálen 5 minut chůze od Hlavního vlakového nádraží, 10 minut chůze od Hlavního autobusového nádraží- Florenc, 50 metrů od stanice metra A a B - Můstek, 250 metrů od stanice metra A a C - Muzeum.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz