rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Apartma ubytování SunGarden Liberec

apartma-ubytovani-sungarden-liberec62
 • Komfortní levné ubytování rodinného tipu v privátních apartmánech v jedné z nejkrásnějších lokalit města Liberec – Ruprechtice na samém okraji Jizerských hor. Okolí Vám nabízí nekonečné možnosti jak využít naplno Váš volný čas, zimní, jarní i letní prázdniny či Velikonoce, Vánoce nebo Silvestr.

  Od nás se dostanete během 5-ti minut jak do samého centra města, tak do panenské přírody Jizerských hor.

  Nové nekuřácké mezonetové apartmány s kapacitou 4-8 osob se dvěmi ložnicemi, obývací částí a vybavenou kuchyní s kompletním vybavením (jídelní stůl, lednice, trouba, el. čtyřplotýnka, mikrovlná trouba, digestoř, varná konvice, toustovač, kompletní stolovací nádobí, hrnce, sklenice, příbory).

  Apartmány ZDARMA poskytují Wifi , Tv, sat, DVD a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, pro které máme připraveno vyžití v zahradě domu – houpačky, skluzavka, pískoviště, horolezecká stěna, trampolína Ø 4.30 a další spousta hraček. Dále Vám pro Vaše ratolesti zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku, nočník,

  Samozřejmostí je parkovací stání v zahradě, úschovna kol, lyží, kočárků atd..

  Doporučujeme navštívit: Zoo a botanickou zahradu Liberec, Zábavní centrum a aquapark Babylon, lyžařská střediska Ještěd, Bedřichov, bobová dráha Janov, blízké hrady a zámky, golfová hřiště.

  Pro Vaše volné chvíle využijte našich služeb – půjčovny horských kol, skútrů Yamaha a Suzuki

  50ccm, lyží, sáněk, in-line bruslí a jako jediné ubytovací zařízení elektrických Segway vozítek.

  Poskytujeme přepravu až 9 osob minibusem Renault Master a Off Road 4x4 Nissan Pathfinder.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Televizor
 • Satelit
 • Úschovna, trezor
 • Směnárna
 • Internet
 • Parkoviště
 • Hlídané parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Komfortní levné ubytování rodinného tipu v privátních apartmánech v jedné z nejkrásnějších lokalit města Liberec – Ruprechtice na samém okraji Jizerských hor. Okolí Vám nabízí nekonečné možnosti jak využít naplno Váš volný čas, zimní, jarní i letní prázdniny či Velikonoce, Vánoce nebo Silvestr. </p><p>Od nás se dostanete během 5-ti minut jak do samého centra města, tak do panenské přírody Jizerských hor. </p><p>Nové nekuřácké mezonetové apartmány s kapacitou 4-8 osob se dvěmi ložnicemi, obývací částí a vybavenou kuchyní s kompletním vybavením (jídelní stůl, lednice, trouba, el. čtyřplotýnka, mikrovlná trouba, digestoř, varná konvice, toustovač, kompletní stolovací nádobí, hrnce, sklenice, příbory). </p><p>Apartmány ZDARMA poskytují Wifi , Tv, sat, DVD a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, pro které máme připraveno vyžití v zahradě domu – houpačky, skluzavka, pískoviště, horolezecká stěna, trampolína Ø 4.30 a další spousta hraček. Dále Vám pro Vaše ratolesti zapůjčíme dětskou postýlku, jídelní židličku, nočník, </p><p>Samozřejmostí je parkovací stání v zahradě, úschovna kol, lyží, kočárků atd.. </p><p>Doporučujeme navštívit: Zoo a botanickou zahradu Liberec, Zábavní centrum a aquapark Babylon, lyžařská střediska Ještěd, Bedřichov, bobová dráha Janov, blízké hrady a zámky, golfová hřiště. </p><p>Pro Vaše volné chvíle využijte našich služeb – půjčovny horských kol, skútrů Yamaha a Suzuki </p><p> 50ccm, lyží, sáněk, in-line bruslí a jako jediné ubytovací zařízení elektrických Segway vozítek. </p><p>Poskytujeme přepravu až 9 osob minibusem Renault Master a Off Road 4x4 Nissan Pathfinder.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 09.08.2012 16:49:04

© 2006-2012 Hotelia.cz