rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Apartman Svoboda

apartman-svoboda1
 • Nabízíme luxusní ubytování za skvělou cenu ve Svobodě nad Úpou nedaleko autobusového a vlakového nádraží, avšak na klidném a slunném místě u lesa. Z apartmánu Svoboda je nádherný výhled na Krkonoše. Svoboda nad Úpou je výchozím bodem turistických tras do malebného okolí: Jánské Lázně (3 km), Pec pod Sněžkou (10 km), Mladé Buky (1 km).

  Lůžka jsou rozdělena na dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj, obývací pokoj s přistýlkou pro dvě osoby.

  K dispozici je kompletně vybavená moderní kuchyň se sklokeramickou deskou, ledničkou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, a jiné.

  Ve velké koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC a automatická pračka. Druhé WC. K vašemu pohodlí poslouží i terasa se zahradním nábytkem.

  K dispozici je i TV, satelit, WiFi Internet, DVD a CD přehrávač, rádio a společenské hry pro dospělé i pro děti.

  Parkování je u apartmánu zdarma. Místo pro 4 auta. V zimním období je silnice udržovaná, apartmán je vždy bez problému přístupný.

  Obytná plocha je 100m². Terasa 30m².

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Internet
 • Parkoviště

 • <p>Nabízíme luxusní ubytování za skvělou cenu ve Svobodě nad Úpou nedaleko autobusového a vlakového nádraží, avšak na klidném a slunném místě u lesa. Z apartmánu Svoboda je nádherný výhled na Krkonoše. Svoboda nad Úpou je výchozím bodem turistických tras do malebného okolí: Jánské Lázně (3 km), Pec pod Sněžkou (10 km), Mladé Buky (1 km). </p><p>Lůžka jsou rozdělena na dvoulůžkový pokoj, čtyřlůžkový pokoj, obývací pokoj s přistýlkou pro dvě osoby. </p><p>K dispozici je kompletně vybavená moderní kuchyň se sklokeramickou deskou, ledničkou, horkovzdušnou a mikrovlnnou troubou, a jiné. </p><p>Ve velké koupelně je sprchový kout, umyvadlo, WC a automatická pračka. Druhé WC. K vašemu pohodlí poslouží i terasa se zahradním nábytkem. </p><p>K dispozici je i TV, satelit, WiFi Internet, DVD a CD přehrávač, rádio a společenské hry pro dospělé i pro děti. </p><p>Parkování je u apartmánu zdarma. Místo pro 4 auta. V zimním období je silnice udržovaná, apartmán je vždy bez problému přístupný. </p><p>Obytná plocha je 100m². Terasa 30m².</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz