rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Apartmány a Penzion PLISCHKE

apartmany-a-penzion-plischke1
 • .. nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu a v plně vybavených apartmánech, které svým prostředím určitě uspokojí i náročnější klienty. Jejich centrální poloha umožňuje snadnou dostupnost ke všem službám. Penzion i apartmány se nacházejí v malebné obci Lipová - lázně, v údolí obklopeném pohořím Jeseníky, poblíž železniční stanice (3 min. chůze)a autobusové zastávky (5 min. chůze). Poblíž apartmánů jsou různé restaurace, bar a obchůdky.

  APARTMÁNY:

  Apartmán č.1 (2+1) pro 6 osob + 2 přistýlky

  Apartmán č. 2 (1+1) pro 4 osoby +1 přistýlka

  Pro oba apartmány je možné využít i podkrovní ložnici pro 2 osoby

  * Zvířata jsou povolena pouze po dohodě s majitelem

  * Celková kapacita je 15 osob

  K dispozici je přilehlá zahrada – travnaté hřiště, sportovní potřeby, zahradní gril a posezení, ruské kuželky, pískoviště, houpačky, ohniště a zahradní domek . V nabídce je i zapůjčení horských kol zdarma.

  PENZION:

  Penzion se nalézá v blízkosti stávajících apartmánů. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny běžným nábytkem a lednicí. Na pokojích není možná příprava jídel. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím. V objektu je i samostatná místnost určená pro úschovu lyží, kol apod. Celková kapacita je 20 osob.

  Ve vnitřních prostorách v obou zařízeních není možné kouřit a jsou nutné přezůvky, z důvodu téměř všudypřítomných koberců. Parkování je zajištěno u objektů.

  Nejbližší vleky cca 15min chůze. Pro dopravu do vzdálenějších středisek je možné zajistit i skibus přímo k penzionu.

  Přes letní měsíce nabízíme možnost osvěžení v rodinném zastřešeném bazénu.

  V našich zařízeních neposkytujeme stravu - možnost vlastního vaření, avšak v těsné blízkosti je restaurace (100m

 • <p>.. nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu a v plně vybavených apartmánech, které svým prostředím určitě uspokojí i náročnější klienty. Jejich centrální poloha umožňuje snadnou dostupnost ke všem službám. Penzion i apartmány se nacházejí v malebné obci Lipová - lázně, v údolí obklopeném pohořím Jeseníky, poblíž železniční stanice (3 min. chůze)a autobusové zastávky (5 min. chůze). Poblíž apartmánů jsou různé restaurace, bar a obchůdky. </p><p>APARTMÁNY: </p><p>Apartmán č.1 (2+1) pro 6 osob + 2 přistýlky </p><p>Apartmán č. 2 (1+1) pro 4 osoby +1 přistýlka </p><p>Pro oba apartmány je možné využít i podkrovní ložnici pro 2 osoby </p><p> * Zvířata jsou povolena pouze po dohodě s majitelem </p><p> * Celková kapacita je 15 osob </p><p>K dispozici je přilehlá zahrada – travnaté hřiště, sportovní potřeby, zahradní gril a posezení, ruské kuželky, pískoviště, houpačky, ohniště a zahradní domek . V nabídce je i zapůjčení horských kol zdarma. </p><p>PENZION: </p><p>Penzion se nalézá v blízkosti stávajících apartmánů. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny běžným nábytkem a lednicí. Na pokojích není možná příprava jídel. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím. V objektu je i samostatná místnost určená pro úschovu lyží, kol apod. Celková kapacita je 20 osob. </p><p>Ve vnitřních prostorách v obou zařízeních není možné kouřit a jsou nutné přezůvky, z důvodu téměř všudypřítomných koberců. Parkování je zajištěno u objektů. </p><p>Nejbližší vleky cca 15min chůze. Pro dopravu do vzdálenějších středisek je možné zajistit i skibus přímo k penzionu. </p><p>Přes letní měsíce nabízíme možnost osvěžení v rodinném zastřešeném bazénu. </p><p>V našich zařízeních neposkytujeme stravu - možnost vlastního vaření, avšak v těsné blízkosti je restaurace (100m</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz