rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

APARTMENTS Sedlak ***

apartments-sedlak1
 • Apartmánová vila se nachází ve velice klidném - téměř venkovském prostředí v rekreační a oddychové zóně města Blanska. Vila je postavena ve stylu třicátých let, je po úplné rekonstrukci. Ve vile se nachází 7 stylových apartmentů různé velikosti moderně vybavených. Apartmenty jsou určeny pro velice klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování také venkovní pobytovou terasu s krbem a udírnou, možnosti slunění na zahradě a rekreačních míčových, resp. jiných her.

  Všechny apartmenty mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. Některé apartmenty mají také velké společenské obývací pokoje. Okolí apartmentů přímo vybízí k velice zajimavým procházkám ať rekreačním, odpočinkovým, poznávacím, ale také k blízkým a delším vyjížďkám na kolech nebo autem. Jistě každý návštěvník má na dosah to, co jej právě zajímá. Od nepopsatelných a jedinečných přírodních krás přes koupání, jízdy na koni, lyžování, cykloturistiku, památky architektonické a umělecké, až po obrovká nákupní centra a mezinárodní veletrhy ve velice blízké metropoli Brno.

  Blansko je vstupní branou do Moravského krasu s nejkrásnějšími krasovými a přírodnimi útvary ve střední Evropě. Neopakovatelné zážitky u Vás vyvolají přírodní krásy Moravského krasu, kam máte s apartmentu SEDLAK pouze necelých 7 km.

  Okolí apartmentů skrytá tak velké množství krás, památek a rekreačních možností, že se určitě každý navštěvník vrátí, aby shlédl to, na což se mu již nedostalo času.

  Nejenom pro zážitky v místě Vašeho pobytu, ale také proto, že jsme mimořádně poctěni Vaší návštěvou vás vřele vítáme a přejeme velice příjemný a nerušený pobyt a těšíme se na brzskou shledanou.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Televizor
 • Telefon
 • Parkoviště

 • <p>Apartmánová vila se nachází ve velice klidném - téměř venkovském prostředí v rekreační a oddychové zóně města Blanska. Vila je postavena ve stylu třicátých let, je po úplné rekonstrukci. Ve vile se nachází 7 stylových apartmentů různé velikosti moderně vybavených. Apartmenty jsou určeny pro velice klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování také venkovní pobytovou terasu s krbem a udírnou, možnosti slunění na zahradě a rekreačních míčových, resp. jiných her. </p><p> Všechny apartmenty mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. Některé apartmenty mají také velké společenské obývací pokoje. Okolí apartmentů přímo vybízí k velice zajimavým procházkám ať rekreačním, odpočinkovým, poznávacím, ale také k blízkým a delším vyjížďkám na kolech nebo autem. Jistě každý návštěvník má na dosah to, co jej právě zajímá. Od nepopsatelných a jedinečných přírodních krás přes koupání, jízdy na koni, lyžování, cykloturistiku, památky architektonické a umělecké, až po obrovká nákupní centra a mezinárodní veletrhy ve velice blízké metropoli Brno. </p><p> Blansko je vstupní branou do Moravského krasu s nejkrásnějšími krasovými a přírodnimi útvary ve střední Evropě. Neopakovatelné zážitky u Vás vyvolají přírodní krásy Moravského krasu, kam máte s apartmentu SEDLAK pouze necelých 7 km. </p><p> Okolí apartmentů skrytá tak velké množství krás, památek a rekreačních možností, že se určitě každý navštěvník vrátí, aby shlédl to, na což se mu již nedostalo času. </p><p> Nejenom pro zážitky v místě Vašeho pobytu, ale také proto, že jsme mimořádně poctěni Vaší návštěvou vás vřele vítáme a přejeme velice příjemný a nerušený pobyt a těšíme se na brzskou shledanou.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz