rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Bukovanský mlýn ***

bukovansky-mlyn1
 • VÍTEJTE NA MLÝNĚ!

  Právě jste objevili to pravé místo pro Vaše obchodní jednání, společenské setkání, firemní akci, Vaši letní dovolenou, víkendový výlet či rodinnou oslavu.

  Areál Bukovanský mlýn*** je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna *** během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.)

  Ubytování ve Slováckém stylu

  Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte i vy Bukovanský mlýn ***!

  Bukovanský mlýn *** nabízí:

  * ubytování *** kategorie v „Mlynářském stavení“ (3l. pokoje) a v dalších čtyřech samostatných „Slováckých chalupách“ (2l. pokoje s možností přistýlky)

  * stylovou nekuřáckou restaurací nabízející krajovou kuchyni pro 74 osob

  * vinný sklep posezením pro 78 osob a vinotékou Rotunda

  * zahradní restauraci s dětským hřištěm

  * mlýn s možností návštěvy expozice a vyhlídek do okolí a možnost pronájmu Krbovny mlýn

  Stylové prodejní domky pro lidové řemeslníky, venkovní posezení, malé pódium a taneční parket jsou ideálním zázemím pro nejrůznější kulturní a společenské akce, které jsou v areálu mlýna pravidelně pořádány. Areál je doplněn dětským hřištěm,víceúčelovým travnatým hřištěm a táborovým ohništěm, které hosté ocení nejen při trávení své letní dovolené. Našim Hostům nabízíme služby půjčovny kol a také uzamykatelnou úschovnu. V letní sezóně je k dispozici také venkovní bazén

  Hotel zajišťuje veškeré doplňkové služby pro obchodní firemní jednání a školení vč. pronájmu jednací techniky. Zakázkové oddělení hotelu zajistí také kompletní organizaci doplňkových programů (doprava autobusy a mikrobusy, návštěvy památek, outdoor programy, cyklovýlety apod.

 • <p>VÍTEJTE NA MLÝNĚ! </p><p>Právě jste objevili to pravé místo pro Vaše obchodní jednání, společenské setkání, firemní akci, Vaši letní dovolenou, víkendový výlet či rodinnou oslavu. </p><p>Areál Bukovanský mlýn*** je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna *** během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.) </p><p>Ubytování ve Slováckém stylu </p><p>Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte i vy Bukovanský mlýn ***! </p><p>Bukovanský mlýn *** nabízí: </p><p> * ubytování *** kategorie v „Mlynářském stavení“ (3l. pokoje) a v dalších čtyřech samostatných „Slováckých chalupách“ (2l. pokoje s možností přistýlky) </p><p> * stylovou nekuřáckou restaurací nabízející krajovou kuchyni pro 74 osob </p><p> * vinný sklep posezením pro 78 osob a vinotékou Rotunda </p><p> * zahradní restauraci s dětským hřištěm </p><p> * mlýn s možností návštěvy expozice a vyhlídek do okolí a možnost pronájmu Krbovny mlýn </p><p>Stylové prodejní domky pro lidové řemeslníky, venkovní posezení, malé pódium a taneční parket jsou ideálním zázemím pro nejrůznější kulturní a společenské akce, které jsou v areálu mlýna pravidelně pořádány. Areál je doplněn dětským hřištěm,víceúčelovým travnatým hřištěm a táborovým ohništěm, které hosté ocení nejen při trávení své letní dovolené. Našim Hostům nabízíme služby půjčovny kol a také uzamykatelnou úschovnu. V letní sezóně je k dispozici také venkovní bazén </p><p>Hotel zajišťuje veškeré doplňkové služby pro obchodní firemní jednání a školení vč. pronájmu jednací techniky. Zakázkové oddělení hotelu zajistí také kompletní organizaci doplňkových programů (doprava autobusy a mikrobusy, návštěvy památek, outdoor programy, cyklovýlety apod.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 21.06.2011 09:16:29

© 2006-2012 Hotelia.cz