rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa Antonín

chalupa-antonin1
 • Chalupa Antonín nabízí ubytování v obci Běstvina – část Rostejn, nedaleko města Chrudim v Pardubickém kraji.

  Chalupa je vhodná pro rodinné rekreace i pro větší skupiny – srazy absolventů, rodinné oslavy atd.

  Rostejn (místní část obce Běstvina) se nachází v CHKO Železné hory v blízkosti oblíbeného letoviska – přehradní nádrže Seč. Okolní příroda je příjemná pro turistiku, jízdu na kole, projížďky na koních a vycházky, při kterých budou spokojeni nejen houbaři. Ve snadno dostupném okolí se nachází několik známých i méně propagovaných historických památek.

  Popis objektu

  Chalupa Antonín je původní selské stavení, které bylo adaptováno k rekreačním účelům. Leží v malé obci při málo frekventované komunikaci.

  Chalupu je nutné pronajmout vždy celou. Ceny jsou uvedeny na www.chalupa-antonin.com

  K objektu se z ulice přichází přes dvůr. Hlavní vchod vede přímo do kuchyně (linka, stůl, židle). Vlevo za vchodem jsou dveře do ložnice A (lůžka, skříň, křeslo, TV). Naproti hlavnímu vchodu se vstupuje do ložnice B (lůžka, stůl, židle, lampa, skříň), kde je pod vysokým stropem po dřevěných schodech přístupná část lůžek. V rohu kuchyně najdeme dvě samostatná sociální zařízení (WC v rámci koupelny – rohová vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, skříňky; WC v rámci koupelny – sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Z kuchyně vpravo se průchodem vejde do obytné místnosti (krbová kamna, sedací souprava, lednice), která je průchozí do ložnice C (lůžka, skříň, toaletní stolek se zrcadlem), kde je opět část lůžek ve stropní části.

  Venkovní prostory

  K objektu přiléhá prostorná pergola k příjemnému posezení. K dispozici je zatravněné víceúčelové hřiště, dřevěný altán s krbem a ohniště. Pro děti je na zahradě umístěno pískoviště. Dospělým zpříjemní pobyt ruské kuželky, stolní fotbal, stůl na stolní tenis nebo přenosný gril.

  Pokoje

  Chalupa nabízí ubytování pro 15 osob ve třech ložnicích a pro dalších 8 osob ve dvou dřevěných chatkách, které je možné využít k pobytu v letním období.

  Stravování

  Vlastní vybavená kuchyně – linka, dřez, 2 x lednice, 1 x mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák se sklokeramickou deskou, topinkovač, toustovač.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Televizor
 • Vaření v kuchyňce
 • Bezbariérový přístup
 • Bazén
 • Internet
 • Parkoviště
 • Sportoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Chalupa Antonín nabízí ubytování v obci Běstvina – část Rostejn, nedaleko města Chrudim v Pardubickém kraji. </p><p>Chalupa je vhodná pro rodinné rekreace i pro větší skupiny – srazy absolventů, rodinné oslavy atd. </p><p>Rostejn (místní část obce Běstvina) se nachází v CHKO Železné hory v blízkosti oblíbeného letoviska – přehradní nádrže Seč. Okolní příroda je příjemná pro turistiku, jízdu na kole, projížďky na koních a vycházky, při kterých budou spokojeni nejen houbaři. Ve snadno dostupném okolí se nachází několik známých i méně propagovaných historických památek. </p><p> Popis objektu </p><p>Chalupa Antonín je původní selské stavení, které bylo adaptováno k rekreačním účelům. Leží v malé obci při málo frekventované komunikaci. </p><p>Chalupu je nutné pronajmout vždy celou. Ceny jsou uvedeny na www.chalupa-antonin.com </p><p>K objektu se z ulice přichází přes dvůr. Hlavní vchod vede přímo do kuchyně (linka, stůl, židle). Vlevo za vchodem jsou dveře do ložnice A (lůžka, skříň, křeslo, TV). Naproti hlavnímu vchodu se vstupuje do ložnice B (lůžka, stůl, židle, lampa, skříň), kde je pod vysokým stropem po dřevěných schodech přístupná část lůžek. V rohu kuchyně najdeme dvě samostatná sociální zařízení (WC v rámci koupelny – rohová vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, skříňky; WC v rámci koupelny – sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Z kuchyně vpravo se průchodem vejde do obytné místnosti (krbová kamna, sedací souprava, lednice), která je průchozí do ložnice C (lůžka, skříň, toaletní stolek se zrcadlem), kde je opět část lůžek ve stropní části. </p><p>Venkovní prostory </p><p>K objektu přiléhá prostorná pergola k příjemnému posezení. K dispozici je zatravněné víceúčelové hřiště, dřevěný altán s krbem a ohniště. Pro děti je na zahradě umístěno pískoviště. Dospělým zpříjemní pobyt ruské kuželky, stolní fotbal, stůl na stolní tenis nebo přenosný gril. </p><p>Pokoje </p><p>Chalupa nabízí ubytování pro 15 osob ve třech ložnicích a pro dalších 8 osob ve dvou dřevěných chatkách, které je možné využít k pobytu v letním období. </p><p>Stravování </p><p>Vlastní vybavená kuchyně – linka, dřez, 2 x lednice, 1 x mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák se sklokeramickou deskou, topinkovač, toustovač.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 15.03.2011 19:45:33

© 2006-2012 Hotelia.cz