rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

chalupa Betlém

chalupa-betlem1
 • Nový stylový dům-roubenka o obytné ploše 123 m2.

  Kapacita objektu 6 – 10 osob ( 2 ložnice pro 3 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, velká světnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby).

  V přízemí předsíň se schodištěm, obývací světnice 36 m2 (s krbem, kuchyní, barem a možností spaní pro 2 osoby), ložnice pro 2 osoby (se sprchovým koutem a WC), elektrická sauna (pro 4 osoby) se sprchovým koutem a samostatné WC. Kuchyň, jež je spolu s barovým pultem součástí obývací světnice, je vybavena mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí, toasterem, ledničkou, myčkou nádobí a sklokeramickou varnou deskou s odsavačem.

  V podkroví jsou dvě ložnice třílůžkové ložnice, každá se sprchovým koutem a WC.

  Dům je kromě krbu vytápěn teplovodním ústředním topením na plyn.

  Ve všech ložnicích je TV, v obývací světnici je satelitní TV s DVD přehrávačem. V celém objektu WIFI-internet (použití zahrnuto v ceně). Pro sezení v zeleni za domem je k dispozici zahradní nábytek.

  Parkování pro 3 – 4 vozidla je přímo u chalupy, na vlastním pozemku.

  Přímo u objektu se nachází cukrárna s kavárnou, ve vzdálenosti 50 metrů je restaurace „Hospoda u sv. Huberta“ s možností objednání snídaní.

  Ceny za celý objekt:

  2.400,--Kč/jedna noc

  1.800,--Kč/každá další noc

  3.900,--Kč/víkend (pátek-neděle)

  13.000,--Kč/týden (7 nocí)

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Vaření v kuchyňce
 • Sauna
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Nový stylový dům-roubenka o obytné ploše 123 m2. </p><p>Kapacita objektu 6 – 10 osob ( 2 ložnice pro 3 osoby, 1 ložnice pro 2 osoby, velká světnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby). </p><p>V přízemí předsíň se schodištěm, obývací světnice 36 m2 (s krbem, kuchyní, barem a možností spaní pro 2 osoby), ložnice pro 2 osoby (se sprchovým koutem a WC), elektrická sauna (pro 4 osoby) se sprchovým koutem a samostatné WC. Kuchyň, jež je spolu s barovým pultem součástí obývací světnice, je vybavena mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí, toasterem, ledničkou, myčkou nádobí a sklokeramickou varnou deskou s odsavačem. </p><p>V podkroví jsou dvě ložnice třílůžkové ložnice, každá se sprchovým koutem a WC. </p><p>Dům je kromě krbu vytápěn teplovodním ústředním topením na plyn. </p><p>Ve všech ložnicích je TV, v obývací světnici je satelitní TV s DVD přehrávačem. V celém objektu WIFI-internet (použití zahrnuto v ceně). Pro sezení v zeleni za domem je k dispozici zahradní nábytek. </p><p>Parkování pro 3 – 4 vozidla je přímo u chalupy, na vlastním pozemku. </p><p>Přímo u objektu se nachází cukrárna s kavárnou, ve vzdálenosti 50 metrů je restaurace „Hospoda u sv. Huberta“ s možností objednání snídaní. </p><p>Ceny za celý objekt: </p><p>2.400,--Kč/jedna noc </p><p>1.800,--Kč/každá další noc </p><p>3.900,--Kč/víkend (pátek-neděle) </p><p>13.000,--Kč/týden (7 nocí)</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz