rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa na Pavlově",

chalupa-na-pavlove1
 • Celoročně obyvatelný, pěkný, moderně zařízený rekreační dům s velkým oploceným a zatravněným pozemkem na konci obce Benešov-na Drahanské vrchovině(720 m n.m.) Kapacita 14 osob.

  Součástí areálu je herna - stolní tenis, stolní fotbal, šipky. STÁJ S JEZDECKÝMI KONI (plemene Hafling - 100 m od domu). MOŽNOST VÝUKY JÍZDY NA KONI, NEBO VYJÍŽĎKY DO PŘÍRODY.

  Přízemí objektu:

  - velký obývací pokoj s krbem a grilem na el.pohon, TV+satelit, přípojení na internet, sedací kož.souprava. Z pokoje se jde ven na prostornou terasu se zahradním nábytkem, zahradním krbem, ze které je výhled na ohrady s koňmi a okolní lesy. Na terasu navazuje travnatá, oplocená zahrada s volejbalovým hřištěm, ruskými kuželkmi, houpačky, skluzavka a pískoviště pro děti.

  - prostorná kuchyně s jídelním koutem, 2x linka, el.sporák, lednice, varná konvice, mikrovlnka, myčka.

  - 2x koupelna (sprcha,umyvadlo,WC).

  Podkroví:

  2,3,4 lůžk.pokoj + apartmán pro 4 os (kuchyňka,koupelna).

  - sociální zařízení (WC,umyvadlo)

  Koupání: dětský bazén v areálu, koupaliště v Boskovicích(10 km), rybník Suchý(3km)

  Sport: - golfové hřiště (3km),minigolf v obci (200 m). Turistika, cykloturistika, sběr hub, v zimě výlety na běžkách, posezení u krbu, sauna, plavecká hala v Boskovicích.

  Výlety: - Westernové městečko Boskovice (10 km). - Moravský Kras (jeskyně - Macocha, Balcarka, Kateřinská, Sloupsko-Šošůvská).

  - zámky (Boskovice,Lysice,Rájec-Jestřebí).

  - hrad (Bouzov,Svojanov,Boskovice).

  Stravování: hosté si vaří sami, nebo se mohou stravovat v restauraci(500 m).

  Za poplatek: herna na stolní tenis, sauna, jízda na koni.

  10,-Kč/dosp.os/noc - poplatek pro obecní úřad + spotřebovaná elektřina.

 • <p>Celoročně obyvatelný, pěkný, moderně zařízený rekreační dům s velkým oploceným a zatravněným pozemkem na konci obce Benešov-na Drahanské vrchovině(720 m n.m.) Kapacita 14 osob. </p><p>Součástí areálu je herna - stolní tenis, stolní fotbal, šipky. STÁJ S JEZDECKÝMI KONI (plemene Hafling - 100 m od domu). MOŽNOST VÝUKY JÍZDY NA KONI, NEBO VYJÍŽĎKY DO PŘÍRODY. </p><p>Přízemí objektu: </p><p>- velký obývací pokoj s krbem a grilem na el.pohon, TV+satelit, přípojení na internet, sedací kož.souprava. Z pokoje se jde ven na prostornou terasu se zahradním nábytkem, zahradním krbem, ze které je výhled na ohrady s koňmi a okolní lesy. Na terasu navazuje travnatá, oplocená zahrada s volejbalovým hřištěm, ruskými kuželkmi, houpačky, skluzavka a pískoviště pro děti. </p><p>- prostorná kuchyně s jídelním koutem, 2x linka, el.sporák, lednice, varná konvice, mikrovlnka, myčka. </p><p>- 2x koupelna (sprcha,umyvadlo,WC). </p><p>Podkroví: </p><p> 2,3,4 lůžk.pokoj + apartmán pro 4 os (kuchyňka,koupelna). </p><p> - sociální zařízení (WC,umyvadlo) </p><p>Koupání: dětský bazén v areálu, koupaliště v Boskovicích(10 km), rybník Suchý(3km) </p><p>Sport: - golfové hřiště (3km),minigolf v obci (200 m). Turistika, cykloturistika, sběr hub, v zimě výlety na běžkách, posezení u krbu, sauna, plavecká hala v Boskovicích. </p><p>Výlety: - Westernové městečko Boskovice (10 km). - Moravský Kras (jeskyně - Macocha, Balcarka, Kateřinská, Sloupsko-Šošůvská). </p><p> - zámky (Boskovice,Lysice,Rájec-Jestřebí). </p><p> - hrad (Bouzov,Svojanov,Boskovice). </p><p>Stravování: hosté si vaří sami, nebo se mohou stravovat v restauraci(500 m). </p><p>Za poplatek: herna na stolní tenis, sauna, jízda na koni. </p><p>10,-Kč/dosp.os/noc - poplatek pro obecní úřad + spotřebovaná elektřina.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 19.01.2017 10:10:46

© 2006-2012 Hotelia.cz