rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa Sněžné v Orlických horách

chalupa-snezne-v-orlickych-horach1
 • Nabízíme Vám úplně novou, luxusní, nadstandardně vybavenou, roubenou rekreační chalupu se saunou a venkovním bazénem. Chalupa je vybavena stylovým nábytkem. Nachází se v nádherné přírodě na samotě u lesa, cca 800 m od obce Sněžné v Orl. horách v nadmořské výšce cca 650 m, s překrásným výhledem do okolí.

  Kapacita ubytování:

  K dispozici je celý objekt (13 lůžek + 3 přistýlky), ve kterém je roubená sednice(BTV, rádio/CD/DVD), kachlová kamna, dubové stoly s rohovou lavicí, stylový nábytek, postel, dále plně vybavená kuchyň, 2 x stylová koupelna se sprchovým koutem a WC, hala s posezením, 4 x pokoje se stylovým nábytkem (BTV) + lůžka v podkroví (hambalka). Více na chalupasnezne.cz

  Chalupa byla postavena svépomocí v roce 2008, přesně ve stylu roubenek, které do Orlických hor patří. Je postavena pouze z přírodních materiálů. Všude můžete vidět ruční práci. Je vybavena historickým nábytkem z časů našich babiček. Tyto pohádkové časy si můžete připomenout při odpočinku, čtení či vaření na pravých kachlových kamnech, které vévodí roubené sednici.

  K chalupě také patří:

  Součástí chalupy je také kolárna, lyžárna, kryté venkovní posezení na besádce, zahradní nábytek, houpačky a prolézačky pro děti, pískoviště, ohniště s posezením, dále posezení pod pergolou s grilem, volné prostranství, internet WiFi.

  Ceny pronájmu:

  letní sezona (prázdniny) 18.900,-Kč/týden

  zimní sezona (únor) 18.900,-Kč/týden

  lednové a březnové termíny 12.900,-Kč/týden

  mimosezona 10.900,-Kč/týden

  vánoční týden 19.000,-Kč/týden

  Silvestr 46.500,-Kč/týden max.16 osob

  víkendy (PÁ až NE) pouze v mimosezoně 5.500,-Kč

  ceny platí při obsazenosti do 14 osob, při vyšším počtu max. 16 osob se připlácí 2.000,-Kč/týden za 4.pokoj

  Bližší info na chalupasnezne.cz

 • Koupelna se sprchou
 • Minibar
 • Televizor
 • Satelit
 • Vaření v kuchyňce
 • Sauna
 • Masáže
 • Bazén
 • Internet

 • <p>Nabízíme Vám úplně novou, luxusní, nadstandardně vybavenou, roubenou rekreační chalupu se saunou a venkovním bazénem. Chalupa je vybavena stylovým nábytkem. Nachází se v nádherné přírodě na samotě u lesa, cca 800 m od obce Sněžné v Orl. horách v nadmořské výšce cca 650 m, s překrásným výhledem do okolí. </p><p>Kapacita ubytování: </p><p>K dispozici je celý objekt (13 lůžek + 3 přistýlky), ve kterém je roubená sednice(BTV, rádio/CD/DVD), kachlová kamna, dubové stoly s rohovou lavicí, stylový nábytek, postel, dále plně vybavená kuchyň, 2 x stylová koupelna se sprchovým koutem a WC, hala s posezením, 4 x pokoje se stylovým nábytkem (BTV) + lůžka v podkroví (hambalka). Více na chalupasnezne.cz </p><p>Chalupa byla postavena svépomocí v roce 2008, přesně ve stylu roubenek, které do Orlických hor patří. Je postavena pouze z přírodních materiálů. Všude můžete vidět ruční práci. Je vybavena historickým nábytkem z časů našich babiček. Tyto pohádkové časy si můžete připomenout při odpočinku, čtení či vaření na pravých kachlových kamnech, které vévodí roubené sednici. </p><p>K chalupě také patří: </p><p>Součástí chalupy je také kolárna, lyžárna, kryté venkovní posezení na besádce, zahradní nábytek, houpačky a prolézačky pro děti, pískoviště, ohniště s posezením, dále posezení pod pergolou s grilem, volné prostranství, internet WiFi. </p><p>Ceny pronájmu: </p><p>letní sezona (prázdniny) 18.900,-Kč/týden </p><p>zimní sezona (únor) 18.900,-Kč/týden </p><p>lednové a březnové termíny 12.900,-Kč/týden </p><p>mimosezona 10.900,-Kč/týden </p><p>vánoční týden 19.000,-Kč/týden </p><p>Silvestr 46.500,-Kč/týden max.16 osob </p><p>víkendy (PÁ až NE) pouze v mimosezoně 5.500,-Kč </p><p>ceny platí při obsazenosti do 14 osob, při vyšším počtu max. 16 osob se připlácí 2.000,-Kč/týden za 4.pokoj </p><p>Bližší info na chalupasnezne.cz</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 19.10.2011 15:22:56

© 2006-2012 Hotelia.cz