rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa U Lesa

chalupa-u-lesa1
 • Chalupa U Lesa nabízí klidné ubytování v obci Velká Černoc uprostřed chráněné krajinné oblasti Džbánsko, na hranicích Ústeckého kraje a kraje Střední Čechy. Na Džbánsko dále navazují krajinné oblasti Křivoklátsko a České středohoří. Chalupa je zařízená v tradičním staročeském stylu a nachází se v romantickem prostredí u lesa nad obcí, s výhledem na protější lesy a rybník.

  Pro větší společnost nebo spřátelené rodiny je možnost ubytování ve 10m vzdálené chalupě "Chalupa Melody", obdobně vybavené a zařízené. Obě chaloupky jsou celoročně k dispozici pro týdenní pobyty, a rovněž mimosezónní víkendové pobyty.

  Poblíž chaloupek je také klenbový vinný sklípek z pískovcových kvádrů, přes 150 let starý, ktery se nachází ve stráni, 30m od rekreačních chalup. Sklípek je stylově zařízen masivním dubovým stolem, lavicí, židlemi a domácím barem. Sklípek je ideální pro oslavu Silvestra, ale i pro zahradní párty s přáteli či kolegy ze zaměstnání. Sklípek je vhodný až pro 20 hostů a je zásoben dobrými moravskými víny.

  www.chaloupkaulesa.mypage.cz

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Vaření v kuchyňce
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Chalupa U Lesa nabízí klidné ubytování v obci Velká Černoc uprostřed chráněné krajinné oblasti Džbánsko, na hranicích Ústeckého kraje a kraje Střední Čechy. Na Džbánsko dále navazují krajinné oblasti Křivoklátsko a České středohoří. Chalupa je zařízená v tradičním staročeském stylu a nachází se v romantickem prostredí u lesa nad obcí, s výhledem na protější lesy a rybník. </p><p>Pro větší společnost nebo spřátelené rodiny je možnost ubytování ve 10m vzdálené chalupě "Chalupa Melody", obdobně vybavené a zařízené. Obě chaloupky jsou celoročně k dispozici pro týdenní pobyty, a rovněž mimosezónní víkendové pobyty. </p><p>Poblíž chaloupek je také klenbový vinný sklípek z pískovcových kvádrů, přes 150 let starý, ktery se nachází ve stráni, 30m od rekreačních chalup. Sklípek je stylově zařízen masivním dubovým stolem, lavicí, židlemi a domácím barem. Sklípek je ideální pro oslavu Silvestra, ale i pro zahradní párty s přáteli či kolegy ze zaměstnání. Sklípek je vhodný až pro 20 hostů a je zásoben dobrými moravskými víny. </p><p>www.chaloupkaulesa.mypage.cz</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz