rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa u Vyšanských

chalupa-u-vysanskych1
 • Stylová horská chalupa ve velice klidném prostředí nabízí kvalitní ubytování od 120kč/osoba. Přízemí objektu je nově po rekonstr. Nabízí jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky a na přání dětskou postýlku dále společné wc s koupelnou a samostatné wc. Příjemně zařízená hlavní místnost v roubeném stylu slouží jako jídelna,je vybavena starodávným nábytkem,kachlová kamna,TV,DVD,PC.

  Internet zdarma.

  Pro chvíle volna slouží společenská místnost s kulečníkem ,el.šipky,stolní fotbal.Vytápění chalupy je automatické s kombinací podlahového topení,přímotopy a kachlová kamna. Venkovní altán nabízí možnost grilování a opékání.Venku se nachází pískoviště,horolezecká stěna se skluzavkou,houpačka a bazén o průměru 4.6m s ohřevem. Chalupa je v klidném prostředí a rozlehlý prostor luk působí dobrým dojmem a nabízí výhled do kraje. Parkování je po celý rok možné přímo u domu.Dvě dospělá a tři dětská kola v ceně pobytu. V zimním období je cesta denně protahována.

  Stravování:kompletně vybavená kuchyň(lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba,el.sporák,myčka..)

  Chalupa má kapacitu 6+1lůžka.(na přání dětskou postýlku)

  (Ve společenské místnosti s kulečníkem je možnost umístit po dohodě až 4lůžka za cenu 150kč.osoba/den. Tím se zvětší celková kapacita na max.10 lůžek.)

  V chalupě se nekouří.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Televizor
 • Satelit
 • Bezbariérový přístup
 • Bazén
 • Parkoviště
 • Sportoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Stylová horská chalupa ve velice klidném prostředí nabízí kvalitní ubytování od 120kč/osoba. Přízemí objektu je nově po rekonstr. Nabízí jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky a na přání dětskou postýlku dále společné wc s koupelnou a samostatné wc. Příjemně zařízená hlavní místnost v roubeném stylu slouží jako jídelna,je vybavena starodávným nábytkem,kachlová kamna,TV,DVD,PC. </p><p>Internet zdarma. </p><p>Pro chvíle volna slouží společenská místnost s kulečníkem ,el.šipky,stolní fotbal.Vytápění chalupy je automatické s kombinací podlahového topení,přímotopy a kachlová kamna. Venkovní altán nabízí možnost grilování a opékání.Venku se nachází pískoviště,horolezecká stěna se skluzavkou,houpačka a bazén o průměru 4.6m s ohřevem. Chalupa je v klidném prostředí a rozlehlý prostor luk působí dobrým dojmem a nabízí výhled do kraje. Parkování je po celý rok možné přímo u domu.Dvě dospělá a tři dětská kola v ceně pobytu. V zimním období je cesta denně protahována. </p><p>Stravování:kompletně vybavená kuchyň(lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba,el.sporák,myčka..) </p><p>Chalupa má kapacitu 6+1lůžka.(na přání dětskou postýlku) </p><p>(Ve společenské místnosti s kulečníkem je možnost umístit po dohodě až 4lůžka za cenu 150kč.osoba/den. Tím se zvětší celková kapacita na max.10 lůžek.) </p><p>V chalupě se nekouří.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 26.07.2013 11:20:49

© 2006-2012 Hotelia.cz