rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chalupa Zvole

chalupa-zvole1
 • Vítáme Vás u nás info na www.zvole.iprostor.cz

  ­Naše chalupa nabízí celoroční luxusní ubytování na Vysočině s možností klidné a nerušeně prožité­ dovolené­. Rozsáhlá chalupa s velkou oplocenou zahradou. Vnitřní prostor dvora zajišťuje dostatečné soukromí s možností příjezdu a parkování u objektu.

  K dispozici nabízíme:

  * Venkovní plochy: parkování pro 10 aut, houpačka, pískoviště pro nejmenší, skluzavka, skákací hrad, petangue, gril-žulový, profi gril na sele,kýta apod.-možnost zabezpečení grilovačky, 2xvenkovní terasy - kryté s ohništěm

  * Apartmán v patře: společenská místnost s jídelnou, 4 ložnice ( 4xdvoulůžka+5přistýlek dále dvoupatrová postel a cestovní postýlka pro děti), vybavená kuchyňka ( lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda ), koupelna se sprchou a WC. Pokoje vybavené BTV-SAT, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení.

  * Pokoj v přízemí: pokoj(1 x dvoulůžko), kuchyň s jídelnou - plně vybavená ( stůl pro 12 osob, sedací souprava, lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, kachlový sporák s možností vaření a pečení, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda, úpravna vody - možnost pít kojeneckou vodu), WC s koupelnou, samostatné ­WC, prádelna se sušárnou a pračkou. Pokoje jsou vybavené BTV-SAT, DVD REC, Internet, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení.

  Celý objekt má centrální vytápění a ohřev TUV plynem. V objektu je instalován zabezpečovací systém.

  Aby Vaše dovolená byla opravdu skvělá, nabízíme Vám společenskou místnost s chlazeným výčepem a barem včetně zajištění občerstvení.

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Bazén
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Vítáme Vás u nás info na www.zvole.iprostor.cz </p><p>­Naše chalupa nabízí celoroční luxusní ubytování na Vysočině s možností klidné a nerušeně prožité­ dovolené­. Rozsáhlá chalupa s velkou oplocenou zahradou. Vnitřní prostor dvora zajišťuje dostatečné soukromí s možností příjezdu a parkování u objektu. </p><p>K dispozici nabízíme: </p><p> * Venkovní plochy: parkování pro 10 aut, houpačka, pískoviště pro nejmenší, skluzavka, skákací hrad, petangue, gril-žulový, profi gril na sele,kýta apod.-možnost zabezpečení grilovačky, 2xvenkovní terasy - kryté s ohništěm </p><p> * Apartmán v patře: společenská místnost s jídelnou, 4 ložnice ( 4xdvoulůžka+5přistýlek dále dvoupatrová postel a cestovní postýlka pro děti), vybavená kuchyňka ( lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda ), koupelna se sprchou a WC. Pokoje vybavené BTV-SAT, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení. </p><p> * Pokoj v přízemí: pokoj(1 x dvoulůžko), kuchyň s jídelnou - plně vybavená ( stůl pro 12 osob, sedací souprava, lednička s mrazícím boxem, sklokeramická deska, trouba, kachlový sporák s možností vaření a pečení, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, teplá voda, úpravna vody - možnost pít kojeneckou vodu), WC s koupelnou, samostatné ­WC, prádelna se sušárnou a pračkou. Pokoje jsou vybavené BTV-SAT, DVD REC, Internet, Intercom, ručníky, lůžkoviny, povlečení. </p><p>Celý objekt má centrální vytápění a ohřev TUV plynem. V objektu je instalován zabezpečovací systém. </p><p>Aby Vaše dovolená byla opravdu skvělá, nabízíme Vám společenskou místnost s chlazeným výčepem a barem včetně zajištění občerstvení.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 22.02.2011 19:55:02

© 2006-2012 Hotelia.cz