rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Chata U hradu Bouzov

alokre-seznam-cz1
 • Chata se nachází v nadmořské výšce 400m, na úpatí Drahanské vrchoviny, v menší chatové oblasti u obce Radnice. Je na velmi klidném a tichém místě nad lesem, z okolí je krásný výhled na tamější krajinu, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov.

  Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, pro 4 až 8 osob, pronajímá se v období od března do prosince....

  Je na velmi klidném a tichém místě, mimo hlavní komunikaci. Příjezd je od Mohelnice, přes Loštice, Pavlov až do Radnice. Chata je postavena na svažitém pozemku nad lesem, na kopci zvaném Čechovec.

  Chata je zděná, celoročně obyvatelná. Obytná plocha 50 m2, pozemek 400 m2, v užívání po dostavbě od roku 1995.

  Místnosti sestávají z chodby, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, otevřeného schodiště, dvou ložnic v prvním patře (4 pevná lůžka, 4 přistýlky – rozkládací části soupravy), terasy a dvou balkonů.

  Chata je částečně podsklepena, kdy tato část sklepního prostoru slouží jako společenská místnost vybavená barem, stoly s židlemi, kulečníkem a dalším příslušenstvím k odpočinku a relaxaci.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Televizor
 • Satelit
 • Bar
 • Bazén
 • Internet
 • Parkoviště

 • <p>Chata se nachází v nadmořské výšce 400m, na úpatí Drahanské vrchoviny, v menší chatové oblasti u obce Radnice. Je na velmi klidném a tichém místě nad lesem, z okolí je krásný výhled na tamější krajinu, údolí říčky Třebůvky a gotický hrad Bouzov. </p><p>Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, pro 4 až 8 osob, pronajímá se v období od března do prosince.... </p><p>Je na velmi klidném a tichém místě, mimo hlavní komunikaci. Příjezd je od Mohelnice, přes Loštice, Pavlov až do Radnice. Chata je postavena na svažitém pozemku nad lesem, na kopci zvaném Čechovec. </p><p>Chata je zděná, celoročně obyvatelná. Obytná plocha 50 m2, pozemek 400 m2, v užívání po dostavbě od roku 1995. </p><p>Místnosti sestávají z chodby, koupelny s WC, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, otevřeného schodiště, dvou ložnic v prvním patře (4 pevná lůžka, 4 přistýlky – rozkládací části soupravy), terasy a dvou balkonů. </p><p>Chata je částečně podsklepena, kdy tato část sklepního prostoru slouží jako společenská místnost vybavená barem, stoly s židlemi, kulečníkem a dalším příslušenstvím k odpočinku a relaxaci.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 23.06.2020 14:26:13

© 2006-2012 Hotelia.cz