rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Grand Luxury Hotel

grand-luxury-hotel16
 • GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s designem 1. Republiky.

  Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti jsme připraveni nabídnout Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP pokoje s výhledem přímo na náměstí. Samozřejmou součástí všech pokojů jsou knihy, Wi-Fi, a sociální zařízení.

  V rámci hotelového komplexu jsou klienti zváni do GL restaurace zámeckého stylu na snídaně a minutkové obědy a večeře moderní české kuchyně a Krkonošských specialit. Luxusní prostředí GL restaurace rozeznívají tóny starých mistrů vážné hudby.

  Dalším unikátem našeho GL hotelu je kavárna stylizovaná do luxusu prvorepublikových kaváren. Podáváme GL značkové kávy vyráběné z našich originálních směsí káv, připravovaných rodinnou pražírnou. Zážitky z GL kavárny dále pokračují výběrem jen značkových top alkoholů, pečlivě vybíraných pro svou originalitu. Klient zde nalezne pití králů, alkohol vyráběný v Česku, ale určený pouze pro export nebo limitovanou edici, která se nikdy nebude opakovat. Pravé šampaňské, pravá horká čokoláda a pravá šlehačka je u nás samozřejmostí. Kavárnou se nese jazzová a bluesová hudba, která dává každému zapomenout na běžné starosti a pomáhá navodit pohodu a klid.

  Veškerý servis hotelu zajišťuje profesionálně školený personál domlouvající se několika světovými jazyky, vždy pozitivně naladěn a ochoten vyjít klientům vstříc k jejich maximální spokojenosti.

  Klient, který u nás stráví byť jednu noc a využije naší nabídky, se k nám vždy rád vrátí…

 • Koupelna se sprchou
 • Úschovna, trezor
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Bar
 • Zahradní restaurace
 • Konferenční prostory
 • Prádelna
 • Platební karty
 • Masáže
 • Internet
 • Psům vstup povolen

 • <p>GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s designem 1. Republiky. </p><p>Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti jsme připraveni nabídnout Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP pokoje s výhledem přímo na náměstí. Samozřejmou součástí všech pokojů jsou knihy, Wi-Fi, a sociální zařízení. </p><p>V rámci hotelového komplexu jsou klienti zváni do GL restaurace zámeckého stylu na snídaně a minutkové obědy a večeře moderní české kuchyně a Krkonošských specialit. Luxusní prostředí GL restaurace rozeznívají tóny starých mistrů vážné hudby. </p><p>Dalším unikátem našeho GL hotelu je kavárna stylizovaná do luxusu prvorepublikových kaváren. Podáváme GL značkové kávy vyráběné z našich originálních směsí káv, připravovaných rodinnou pražírnou. Zážitky z GL kavárny dále pokračují výběrem jen značkových top alkoholů, pečlivě vybíraných pro svou originalitu. Klient zde nalezne pití králů, alkohol vyráběný v Česku, ale určený pouze pro export nebo limitovanou edici, která se nikdy nebude opakovat. Pravé šampaňské, pravá horká čokoláda a pravá šlehačka je u nás samozřejmostí. Kavárnou se nese jazzová a bluesová hudba, která dává každému zapomenout na běžné starosti a pomáhá navodit pohodu a klid. </p><p>Veškerý servis hotelu zajišťuje profesionálně školený personál domlouvající se několika světovými jazyky, vždy pozitivně naladěn a ochoten vyjít klientům vstříc k jejich maximální spokojenosti. </p><p>Klient, který u nás stráví byť jednu noc a využije naší nabídky, se k nám vždy rád vrátí…</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 10.03.2019 10:46:41

© 2006-2012 Hotelia.cz