rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

hoitel Amco***

hoitel-amco
  • Moderně zrekonstruovaný hotel Amco***

    Byl postaven v secesním slohu a nachází se v historickém centru města Zábřehu. Je součástí Masarykova náměstí, obklopen řadou historických domů, barokním kostelem a zámkem. Z oken pokojů lze vidět panorama pohoří Jeseník s nejvyšší horou Praděd.

    Hotel je hojně vyhledáván obchodními cestujícími a zástupci tuzemských i zahraničních firem, a to nejen díky svému výhodnému umístění, ale i klidu, který nabízí.

    Samozřejmostí je bezbariérový přístup do hotelu, z haly hotelu mohou nejen hendikepovaní hosté použít výtah.

    V přízemí hotelu je nekuřácká restaurace s kapacitou 35 míst a malý salónek hojně využívaný k soukromým i obchodním schůzkám. Horní salónek nabízí možnost soukromých oslav do 20 osob, firemních večírků a obchodních jednání. Oba salónky jsou nekuřácké a klimatizované.

  • <p>Moderně zrekonstruovaný hotel Amco*** </p><p>Byl postaven v secesním slohu a nachází se v historickém centru města Zábřehu. Je součástí Masarykova náměstí, obklopen řadou historických domů, barokním kostelem a zámkem. Z oken pokojů lze vidět panorama pohoří Jeseník s nejvyšší horou Praděd. </p><p>Hotel je hojně vyhledáván obchodními cestujícími a zástupci tuzemských i zahraničních firem, a to nejen díky svému výhodnému umístění, ale i klidu, který nabízí. </p><p>Samozřejmostí je bezbariérový přístup do hotelu, z haly hotelu mohou nejen hendikepovaní hosté použít výtah. </p><p>V přízemí hotelu je nekuřácká restaurace s kapacitou 35 míst a malý salónek hojně využívaný k soukromým i obchodním schůzkám. Horní salónek nabízí možnost soukromých oslav do 20 osob, firemních večírků a obchodních jednání. Oba salónky jsou nekuřácké a klimatizované.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz