rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Adeba

hotel-adeba1
  • Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba nabízející ubytování v Praze blízko centra se nachází v klidné lokalitě městské oblasti Prahy 8 - Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra Prahy je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut. Ubytování v Praze v hotelu Adeba je kombinací kvalitních služeb za příznivou cenu.

    Hotel Adeba nabízí kvalitní a výborně situované ubytování v blízkosti historického a kulturního centra Prahy ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem. V hotelu je možné připojení k internetu prostřednictvím WIFI nebo použitím hotelového počítače.

    Mimo našich ubytovacích služeb nabízíme též uzavřenou relaxaci pro max. 4 osoby se saunou a vířivkou (TV, sat, fén, možnost občerstvení). Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu v Praze.

    Nabízíme k pronájmu nově otevřené prostory (2 propojitelné sály s celkovou kapacitou 80 osob) s vysokou variabilitou uspořádání a veškerým běžně požadovaným vybavením jako je internetové připojení, data projekce, ozvučení, flip chart apod.

    Vaše jednání, pracovní schůzky, prezentace či školení jsme schopni realizovat na klíč dle Vašich představ i včetně ubytování v praze a relaxace. Na přání sestavíme vhodnou kombinaci cateringu i doprovodného programu.

  • <p>Nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba nabízející ubytování v Praze blízko centra se nachází v klidné lokalitě městské oblasti Prahy 8 - Karlín, osm minut chůze od stanice metra Křižíkova. Do centra Prahy je možné se dostat pěšky asi za dvacet minut, nebo metrem, či tramvají za cca deset minut. Ubytování v Praze v hotelu Adeba je kombinací kvalitních služeb za příznivou cenu. </p><p>Hotel Adeba nabízí kvalitní a výborně situované ubytování v blízkosti historického a kulturního centra Prahy ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, WC, lednicí a televizí se satelitem. V hotelu je možné připojení k internetu prostřednictvím WIFI nebo použitím hotelového počítače. </p><p>Mimo našich ubytovacích služeb nabízíme též uzavřenou relaxaci pro max. 4 osoby se saunou a vířivkou (TV, sat, fén, možnost občerstvení). Relaxační program doplňují sportovní a rekondiční masáže, které Vám zpříjemní pobyt v našem hotelu v Praze. </p><p>Nabízíme k pronájmu nově otevřené prostory (2 propojitelné sály s celkovou kapacitou 80 osob) s vysokou variabilitou uspořádání a veškerým běžně požadovaným vybavením jako je internetové připojení, data projekce, ozvučení, flip chart apod. </p><p>Vaše jednání, pracovní schůzky, prezentace či školení jsme schopni realizovat na klíč dle Vašich představ i včetně ubytování v praze a relaxace. Na přání sestavíme vhodnou kombinaci cateringu i doprovodného programu.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 22.04.2011 09:13:48

© 2006-2012 Hotelia.cz