rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Erlebachova bouda

hotel-erlebachova-bouda1
 • Nový tříhvězdičkový vysokohorský Hotel Erlebachova bouda s hotelem Josefova bouda a depandancemi s vilou se nacházejí v srdci Krkonoš v nadmořské výšce 1.150 m ve Špindlerově Mlýně na jižním svahu hory Malý Šišák ve středu Krkonošského národního parku. Díky nadmořské výšce nemá problémy se sněhovou pokrývkou a je celoročně přístupný pěšky, běžkami, kolem, autem i místní autobusovou linkou. Nádherný výhled s přírodou okolo, útulné pokoje a milý personál na Vás čekají. Jeho situování je skutečně jedinečné. V jakémkoliv ročním období a počasí zde pocítíte užasnou atmosféru hor. Jste tu kdykoliv vítáni !!!

  Hotelový komplex disponuje 250 lůžky. Můžete si vybrat z apartmánů, jedno -, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokoj Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, WC, umyvadlem . Hotelové pokoje LCD TV +SAT, WI-fi, fén, panoramatická okna nebo francouzská okna, některé balkonem.

  K vybavení prvotřídního vysokohorského hotelu Erlebachova bouda patří dvě restaurace s celodenním provozem, 2x terasa - nabízející příjemné posezení a opalování, salónek, sauna, půjčovna snowboardů saní a lyží. Pro děti nabízíme dětský koutek, venku pak malé hřiště nebo si mohou užívat lyžařský a automobilový simulátor. Pro dospělé a větší děti je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, sauna, biliár, šipky a zdarma bezdrátové připojení na internet. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.

  Přímo před hotelem je lyžařský vlek a 4,5km dlouhá sáňkařská dráha.

  Hotel Erlebachova bouda a Josefova bouda jsou velmi dobrým výchozím bodem pro nordic walking, vzdušné lázně, pěší, cyklistickou a lyžařskou turistiku. Je zde velké množství tras od těch nejlehčích až po ty nejtěžší, jsou možné i okružní výlety od 2km do 30km.

  Přímo u hotelu se nachází kaplička zasvěcená svatému Františkovi z Assisi. Krkonoše jsou protkány velkým množství bud, kde se můžete kdykoliv zastavit a občerstvit se.

  Při Vašich cestách můžete obdivovat množství přírodních krás např. vodopády, jezera, rozlehlé pláně, louky atd.

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Bar
 • Konferenční prostory
 • Bezbariérový přístup
 • Sauna
 • Internet
 • Parkoviště
 • Garáže
 • Psům vstup povolen

 • <p>Nový tříhvězdičkový vysokohorský Hotel Erlebachova bouda s hotelem Josefova bouda a depandancemi s vilou se nacházejí v srdci Krkonoš v nadmořské výšce 1.150 m ve Špindlerově Mlýně na jižním svahu hory Malý Šišák ve středu Krkonošského národního parku. Díky nadmořské výšce nemá problémy se sněhovou pokrývkou a je celoročně přístupný pěšky, běžkami, kolem, autem i místní autobusovou linkou. Nádherný výhled s přírodou okolo, útulné pokoje a milý personál na Vás čekají. Jeho situování je skutečně jedinečné. V jakémkoliv ročním období a počasí zde pocítíte užasnou atmosféru hor. Jste tu kdykoliv vítáni !!! </p><p>Hotelový komplex disponuje 250 lůžky. Můžete si vybrat z apartmánů, jedno -, dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových pokoj Každý pokoj je vybaven sprchovým koutem, WC, umyvadlem . Hotelové pokoje LCD TV +SAT, WI-fi, fén, panoramatická okna nebo francouzská okna, některé balkonem. </p><p>K vybavení prvotřídního vysokohorského hotelu Erlebachova bouda patří dvě restaurace s celodenním provozem, 2x terasa - nabízející příjemné posezení a opalování, salónek, sauna, půjčovna snowboardů saní a lyží. Pro děti nabízíme dětský koutek, venku pak malé hřiště nebo si mohou užívat lyžařský a automobilový simulátor. Pro dospělé a větší děti je k dispozici stolní tenis, stolní fotbal, sauna, biliár, šipky a zdarma bezdrátové připojení na internet. Hotel má vlastní bezplatné parkoviště. </p><p>Přímo před hotelem je lyžařský vlek a 4,5km dlouhá sáňkařská dráha. </p><p>Hotel Erlebachova bouda a Josefova bouda jsou velmi dobrým výchozím bodem pro nordic walking, vzdušné lázně, pěší, cyklistickou a lyžařskou turistiku. Je zde velké množství tras od těch nejlehčích až po ty nejtěžší, jsou možné i okružní výlety od 2km do 30km. </p><p>Přímo u hotelu se nachází kaplička zasvěcená svatému Františkovi z Assisi. Krkonoše jsou protkány velkým množství bud, kde se můžete kdykoliv zastavit a občerstvit se. </p><p>Při Vašich cestách můžete obdivovat množství přírodních krás např. vodopády, jezera, rozlehlé pláně, louky atd.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 24.10.2010 18:46:58

© 2006-2012 Hotelia.cz