rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Kotva

hotel-kotva7
 • Hotel Kotva se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské město. V 700 m. od hotelu se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu, která nabízí návštěvníkům mnohé turistické a cyklistické trasy a v zimních měsících výborné podmínky pro lyžování. Lázeňská promenáda a centrum jsou vzdáleny cca 200m od hotelu. krytý bazén je vzdálen cca 250 m. Hotel Kotva je nově zrekonstruovaný, nabízí 12 pokojů, restauraci, bar, venkovní posezení. Pokoje jsou vybaveny koupelnami a WC,televizory se satelitním příjmem na vyžádání na recepci a 3 pokoje s ledničkami. Na všech pokojích k dispozici WI-Fi připojení (internet). Pobyty prodáváme se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí.

  Janské Lázně jsou jediné významné lázeňské středisko na české straně Krkonoš. Klidné lázeňské městečko s nevšední historií rozkládající se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.) si získalo věhlas v celém světě úspěšnou léčbou stavů po dětské obrně a i nadále se zde léčí především nemoci pohybového ústrojí. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým tratím se město Janské Lázně stalo i špičkovým sportovním a rekreačním střediskem.

  Okolí

  Málokde najdete tak pestrou síť pečlivě značených turistických tras, jež Vás v Krkonoších provedou údolími, horskými hřebeny i vrcholky. V sedle horského kola se můžete vydat za krásami zdejších hor i městeček. V zimních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro lyžování. Pro běžkaře je v okolí spousta běžeckých tratí od méně náročných až po ty nejnáročnější.

  Lanovky a vleky:

  2 lanovky a 15 lyžařských vleků různých typů a délek.

  Přepravní kapacita:

  Celkem 12 245 osob/hod

  Ski-bus v zimní sezóně:

  Pec pod Sněžkou - Janské Lázně, Svoboda nad Úpou - Janské Lázně, Janské Lázně - CITY (zastávka u hotelu Kotva)

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Zahradní restaurace
 • Sauna
 • Masáže
 • Internet
 • Parkoviště

 • <p>Hotel Kotva se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně, které je známým střediskem zimních i letních sportů a zároveň lázeňské město. V 700 m. od hotelu se nachází nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu, která nabízí návštěvníkům mnohé turistické a cyklistické trasy a v zimních měsících výborné podmínky pro lyžování. Lázeňská promenáda a centrum jsou vzdáleny cca 200m od hotelu. krytý bazén je vzdálen cca 250 m. Hotel Kotva je nově zrekonstruovaný, nabízí 12 pokojů, restauraci, bar, venkovní posezení. Pokoje jsou vybaveny koupelnami a WC,televizory se satelitním příjmem na vyžádání na recepci a 3 pokoje s ledničkami. Na všech pokojích k dispozici WI-Fi připojení (internet). Pobyty prodáváme se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. </p><p>Janské Lázně jsou jediné významné lázeňské středisko na české straně Krkonoš. Klidné lázeňské městečko s nevšední historií rozkládající se na úpatí Černé hory (1299 m n. m.) si získalo věhlas v celém světě úspěšnou léčbou stavů po dětské obrně a i nadále se zde léčí především nemoci pohybového ústrojí. Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým tratím se město Janské Lázně stalo i špičkovým sportovním a rekreačním střediskem. </p><p>Okolí </p><p>Málokde najdete tak pestrou síť pečlivě značených turistických tras, jež Vás v Krkonoších provedou údolími, horskými hřebeny i vrcholky. V sedle horského kola se můžete vydat za krásami zdejších hor i městeček. V zimních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro lyžování. Pro běžkaře je v okolí spousta běžeckých tratí od méně náročných až po ty nejnáročnější. </p><p>Lanovky a vleky: </p><p>2 lanovky a 15 lyžařských vleků různých typů a délek. </p><p>Přepravní kapacita: </p><p>Celkem 12 245 osob/hod </p><p>Ski-bus v zimní sezóně: </p><p>Pec pod Sněžkou - Janské Lázně, Svoboda nad Úpou - Janské Lázně, Janské Lázně - CITY (zastávka u hotelu Kotva)</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 26.07.2012 16:46:25

© 2006-2012 Hotelia.cz