rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Maxim***

hotel-maxim
 • Vítáme Vás v novém hotelu MAXIM***, ideální místo pro Vaše ubytování. Hotel se nachází v centru města Berouna, s

  Ubytování Beroun800 letou historií, na břehu řeky Berounky, ve středu mezinárodní turistiky a pouhých 10 km od Prahy. Ubytování Beroun, ubytování v BerouněBerounsko – zajímavá oblast pro obdivovatele historie a architektury.

  Nedaleko od Berouna se nachází světově známé hrady Karlštejn a Křivoklát. Tyto dva hrady jsou označeny turistickými agenturami a průvodcemi Evropou.

  V hotelu je 10 pokojů pro ubytování 25 osob.

  Každý pokoj je vybaven LCD televizí (150 programů), internet.

  Všechny toalety pokojů jsou vybaveny nábytkem třídy „lux“.

  Všechny pokoje mají balkon s výhledem na řeku Berounku a krásné okolí.

  Ubytování BerounU hotelu naleznete:

  Ubytování Beroun, ubytování v Berouně

  Tenisové kurty (500m), je otevřen nový krytý bazén-aquapark (400m), billiard (200m), squash a bowling (300m), fitness (400m), sauny, velký výběr restaurací a barů.

 • <p>Vítáme Vás v novém hotelu MAXIM***, ideální místo pro Vaše ubytování. Hotel se nachází v centru města Berouna, s </p><p>Ubytování Beroun800 letou historií, na břehu řeky Berounky, ve středu mezinárodní turistiky a pouhých 10 km od Prahy. Ubytování Beroun, ubytování v BerouněBerounsko – zajímavá oblast pro obdivovatele historie a architektury. </p><p>Nedaleko od Berouna se nachází světově známé hrady Karlštejn a Křivoklát. Tyto dva hrady jsou označeny turistickými agenturami a průvodcemi Evropou. </p><p>V hotelu je 10 pokojů pro ubytování 25 osob. </p><p>Každý pokoj je vybaven LCD televizí (150 programů), internet. </p><p>Všechny toalety pokojů jsou vybaveny nábytkem třídy „lux“. </p><p>Všechny pokoje mají balkon s výhledem na řeku Berounku a krásné okolí. </p><p>Ubytování BerounU hotelu naleznete: </p><p>Ubytování Beroun, ubytování v Berouně </p><p>Tenisové kurty (500m), je otevřen nový krytý bazén-aquapark (400m), billiard (200m), squash a bowling (300m), fitness (400m), sauny, velký výběr restaurací a barů.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 19.03.2011 20:17:37

© 2006-2012 Hotelia.cz