rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel MINOR

hotel-minor15
 • Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování patří v Jižních Čechách mezi levné penziony, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru.

  Krátkodobé ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí poskytuje kvalitní ubytovací služby za nejlepší ceny ve městě.

  Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu Minor České Budějovice.

  Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města a výstaviště České Budějovice, ve Školní ulici č. 8, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, skvělá a výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného a kamerami se záznamem střeženého parkování. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen cca 50 m od stanice MHD.

  Řadíme se mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

  Ubytování v soukromí České Budějovice Vám nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště a možnost parkování pro dodávkové automobily zdarma před budovou penzionu.

  Penzion Minor České Budějovice připravuje kvalitní snídaně dle vlastního výběru ze šesti druhů snídaňového menu od 7.00 do 10.00 hodin.

  Veškeré pokoje i apartmán v penzionu České Budějovice jsou kvalitně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.

  Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je v celém ubytování Minor České Budějovice zdarma.

  Aby bylo Vaše krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu penzionu, včetně stále upravené zahrady.

  Nabízíme kvalitní pobyt a skvělé ubytovací služby jako levný hotel České Budějovice.

  Levné ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, penzion Minor doporučuje hostům v průběhu dovolené různé relaxace a aktivity.

  Kromě možnosti prohlídky historického centra Českých Budějovic, nebo plavby vyhlídkovou lodí po řece Vltavě, Vám levné ubytování zajistí exkurzi v pivovaru Budvar.

  Penzion České Budějovice Vám také doporučuje návštěvu letní a zimní plovárny a jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách. V okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které můžete během své dovolené navštívit.

 • Koupelna se sprchou
 • Minibar
 • Televizor
 • Satelit
 • Snídaně
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování patří v Jižních Čechách mezi levné penziony, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru. </p><p>Krátkodobé ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí poskytuje kvalitní ubytovací služby za nejlepší ceny ve městě. </p><p>Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu Minor České Budějovice. </p><p>Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města a výstaviště České Budějovice, ve Školní ulici č. 8, poblíž kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch, skvělá a výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného a kamerami se záznamem střeženého parkování. Penzion Minor České Budějovice je vzdálen cca 50 m od stanice MHD. </p><p>Řadíme se mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. </p><p>Ubytování v soukromí České Budějovice Vám nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště a možnost parkování pro dodávkové automobily zdarma před budovou penzionu. </p><p>Penzion Minor České Budějovice připravuje kvalitní snídaně dle vlastního výběru ze šesti druhů snídaňového menu od 7.00 do 10.00 hodin. </p><p>Veškeré pokoje i apartmán v penzionu České Budějovice jsou kvalitně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, velkým přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím. </p><p>Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je v celém ubytování Minor České Budějovice zdarma. </p><p>Aby bylo Vaše krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, důsledně dbáme na každodenní pečlivý úklid pokojů i celého objektu penzionu, včetně stále upravené zahrady. </p><p>Nabízíme kvalitní pobyt a skvělé ubytovací služby jako levný hotel České Budějovice. </p><p>Levné ubytování patří mezi levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, penzion Minor doporučuje hostům v průběhu dovolené různé relaxace a aktivity. </p><p>Kromě možnosti prohlídky historického centra Českých Budějovic, nebo plavby vyhlídkovou lodí po řece Vltavě, Vám levné ubytování zajistí exkurzi v pivovaru Budvar. </p><p>Penzion České Budějovice Vám také doporučuje návštěvu letní a zimní plovárny a jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách. V okolí města České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které můžete během své dovolené navštívit.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 15.12.2022 14:40:47

© 2006-2012 Hotelia.cz