rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel MINOR

hotel-minor15
 • Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a příjemnou rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Možnost snadného parkování osobních automobilů včetně dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti.

  Ubytování České Budějovice je situováno v prostorných pokojích a komfortním dvoupokojovém apartmánu.

  Pokoje i apartmán penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny:

  Vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchou a WC.

  Chladnička s alkoholickými i nealko nápoji.

  SAT televize s plochou obrazovkou a rádiem.

  Perfektní vytápění s možností vlastní regulace.

  Velké přenosné stojanové ventilátory.

  Rychlý Wi-Fi internet v celém ubytování zdarma.

  Každodenní úklid a desinfekce pokojů zdarma.

  Ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby zdarma.

  Pokoje penzionu jsou vybaveny hlásičem požáru.

  V pokojích penzionu mají hosté k dispozici varnou konvicI a mikrovlnnou troubu. Ubytovací zařízení poskytuje kvalitní služby a patří mezi nejlevnější penziony ve městě České Budějovice a okolí.

  Ubytování v soukromí České Budějovice se nachází v klidné a tiché části nedaleko centra města, výstaviště, kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

  Penzion patří mezi nejlevnější v Českých Budějovicích a okolí, je vhodné pro levnou dovolenou i krátkodobé či dlouhodobé ubytování pracovních skupin za nízké a dostupné ceny.

  Ubytování Minor České Budějovice splňuje požadavky na kvalitní ubytovací služby za nejlepší cenu a pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí akceptuje.

  Levné ubytování České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD nachází v těsné blízkosti penzionu.

  Penzion Minor České Budějovice důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokojů i celého ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě desinfikováno a udržováno v naprostém pořádku a čistotě.

 • Koupelna se sprchou
 • Minibar
 • Televizor
 • Satelit
 • Snídaně
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a příjemnou rodinnou dovolenou v Jižních Čechách. Možnost snadného parkování osobních automobilů včetně dodávek na vlastním uzavřeném a monitorovaném parkovišti. </p><p>Ubytování České Budějovice je situováno v prostorných pokojích a komfortním dvoupokojovém apartmánu. </p><p>Pokoje i apartmán penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny: </p><p>Vlastní sociální zařízení - koupelna se sprchou a WC. </p><p>Chladnička s alkoholickými i nealko nápoji. </p><p>SAT televize s plochou obrazovkou a rádiem. </p><p>Perfektní vytápění s možností vlastní regulace. </p><p>Velké přenosné stojanové ventilátory. </p><p>Rychlý Wi-Fi internet v celém ubytování zdarma. </p><p>Každodenní úklid a desinfekce pokojů zdarma. </p><p>Ložní prádlo, ručníky, toaletní potřeby zdarma. </p><p>Pokoje penzionu jsou vybaveny hlásičem požáru. </p><p>V pokojích penzionu mají hosté k dispozici varnou konvicI a mikrovlnnou troubu. Ubytovací zařízení poskytuje kvalitní služby a patří mezi nejlevnější penziony ve městě České Budějovice a okolí. </p><p>Ubytování v soukromí České Budějovice se nachází v klidné a tiché části nedaleko centra města, výstaviště, kolejí VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. </p><p>Penzion patří mezi nejlevnější v Českých Budějovicích a okolí, je vhodné pro levnou dovolenou i krátkodobé či dlouhodobé ubytování pracovních skupin za nízké a dostupné ceny. </p><p>Ubytování Minor České Budějovice splňuje požadavky na kvalitní ubytovací služby za nejlepší cenu a pobyt se psem po předchozí dohodě s recepcí akceptuje. </p><p>Levné ubytování České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou. Stanice MHD nachází v těsné blízkosti penzionu. </p><p>Penzion Minor České Budějovice důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokojů i celého ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě desinfikováno a udržováno v naprostém pořádku a čistotě.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 08.06.2020 18:35:54

© 2006-2012 Hotelia.cz