rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel MINOR

hotel-minor15
 • Penzion Minor, levné ubytování pro dovolenou, služební pracovní cesty do Českých Budějovic včetně pracovních skupin.

  Ubytování České Budějovice se snídaní, nedaleko centra a výstaviště a patří mezi nejlevnější a přitom kvalitní penziony a apartmány.

  Snadné parkování před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí.

  Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování v penzionu Minor, který se řadí mezi nejlepší ve městě České Budějovice, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

  VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

  Penzion Minor České Budějovice, všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny:

  - koupelnou s vlastním WC, sprchou

  - televizí se satelitním příjmem

  - rádiem

  - minibarem

  - wi-fi internetovým připojením¨

  V některých pokojích penzionu mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.

  Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města.

  Užijete si pohodu a relaxaci o dovolené v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

  ORGANIZUJEME:

  Penzion Minor levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím, zdarma pronájem menších školících prostor od 5 ti do 15 ti osob, v příjemném prostředí restaurace, za účelem konference, meetingy, školení, přednášky, prezentace, instruktáže, besedy, pracovní porady, obchodní schůzky a semináře.

  MOŽNOSTI V OKOLÍ.

  Během ubytování v Českých Budějovicích si o dovolené můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.

  Penzion Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během dovolené rovněž stojí za Vaši návštěvu.

  AKTUÁLNĚ:

  Penzion Minor České Budějovice provádí maximální protiinfekční opatření.

  Aby bylo Vaše ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Nesdílíte s nikým žádné společné prostory, a tudíž nepřicházíte s nikým cizím do přímého kontaktu v uzavřeném prostoru.

 • Koupelna se sprchou
 • Minibar
 • Televizor
 • Satelit
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Penzion Minor, levné ubytování pro dovolenou, služební pracovní cesty do Českých Budějovic včetně pracovních skupin. </p><p>Ubytování České Budějovice se snídaní, nedaleko centra a výstaviště a patří mezi nejlevnější a přitom kvalitní penziony a apartmány. </p><p>Snadné parkování před penzionem nebo na uzavřeném parkovišti. Ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí. </p><p>Využijete nabídku i dlouhodobého ubytování v penzionu Minor, který se řadí mezi nejlepší ve městě České Budějovice, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat. </p><p>VYBAVENÍ APARTMÁNŮ: </p><p>Penzion Minor České Budějovice, všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny: </p><p>- koupelnou s vlastním WC, sprchou </p><p>- televizí se satelitním příjmem </p><p>- rádiem </p><p>- minibarem </p><p>- wi-fi internetovým připojením¨ </p><p>V některých pokojích penzionu mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. </p><p>Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. </p><p>Užijete si pohodu a relaxaci o dovolené v Jižních Čechách v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky. </p><p>ORGANIZUJEME: </p><p>Penzion Minor levné ubytování České Budějovice nabízí firmám a organizacím, zdarma pronájem menších školících prostor od 5 ti do 15 ti osob, v příjemném prostředí restaurace, za účelem konference, meetingy, školení, přednášky, prezentace, instruktáže, besedy, pracovní porady, obchodní schůzky a semináře. </p><p>MOŽNOSTI V OKOLÍ. </p><p>Během ubytování v Českých Budějovicích si o dovolené můžete prohlédnout historické centrum města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči. </p><p>Penzion Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou. Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během dovolené rovněž stojí za Vaši návštěvu. </p><p>AKTUÁLNĚ: </p><p>Penzion Minor České Budějovice provádí maximální protiinfekční opatření. </p><p>Aby bylo Vaše ubytování v Českých Budějovicích co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Nesdílíte s nikým žádné společné prostory, a tudíž nepřicházíte s nikým cizím do přímého kontaktu v uzavřeném prostoru.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 08.06.2020 18:35:54

© 2006-2012 Hotelia.cz