rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel MITERA

hotel-mitera1
 • Hotel MITERA

  Vám nabízí své ubytovací kapacity ke strávení Vaší dovolené v příjemném a klidném hotelu v Harrachově uprostřed nádherné přírody v nejhezčí části Krkonoš. V hotelu je 19 vybavených pokojů, každý s vlastním koupelnou, WC a TV/SAT. Pro naše hosty je k dispozici restaurace s výtečnou domácí kuchyní a dobře zásobeným barem.

  POLOHA

  Hotel MITERA se nachází v centru Harrachova. Má velmi výhodnou polohu 200m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a 100m od běžeckých tratí. Na lanovku je možno dojet na lyžích.

  V blízkosti hotelu je letní koupaliště, minigolf a tenisové kurty. 150m od hotelu je autobusové nádraží.

  UBYTOVÁNÍ

  V hotelu je k dispozici 19 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojůky, s vlastním koupelnou, WC a TV/SAT

  V hotelu je pro hosty k dispozici lyžárna, úschovna kol a trezor na recepci.

  Parkování je k dispozici přímo u objektu na vlastním parkovišti.

  Naproti hotelu je půjčovna/servis lyží, kol a sportovního vybavení, který poskytuje pro hosty hotelu Mitera výraznou slevu.

  RESTAURACE

  Hostům je k dispozici útulná restaurace nejen se stálou nabídku Ala carte, ale i se sezónními specialitami a je otevřená celoročně od 11.00 do 23.00 hodin.

  Restaurace také zajišťuje pro své hosty snídaně formou švédských stolů, polopenzi nebo plnou penzi.

  Snídaně jsou podávány v tomto minimálním rozsahu: káva, čaj, mléko, ovocné šťávy, 2 druhy světlého pečiva, 1 druh sladkého pečiva, 2 druhy sýrů, 2 druhy měkkých salámů, 2 druhy trvanlivých salámů, müsli, cornflakes, jogurt, marmeláda, med, 2 druhy zeleniy, 2 druhy ovoce.

  Večeře jsou podávány v tomto minimálním rozsahu: servírovanou formou výběrem z min. 2 menu ( polévka, hlavní chod, salát nebo dezert ) + 1 x nápoj / osoba ( 0,3 l točené světlé nebo tmavé pivo nebo 0,2 l lahvové nealko nebo 0,2 l rozlévané bílé nebo červené víno )

  ZIMNÍ AKTIVITY

  Harrachov je znám svými skokanskými můstky, včetně mamutího. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek – od modré po černou a také celý komplex běžeckých tratí.

  Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zašněžování a v dolní části jedné z červených sjezdovek se provozuje večerní lyžování při umělém osvětlení.

  Na všechny sjezdovky je také umožněn přístup snowboardistům. Začátečníkům poskytují kvalitní výuku instruktoři několika lyžařských škol.

  LETNÍ AKTIVITY

  Pro letní období jsou klasické pěší a cyklo výlety po turistických stezkách v překrásném okolí Harrachova, je možno vypůjčit si kolo, hrát tenis, minigolf či golf.

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Úschovna, trezor
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Zahradní restaurace
 • Platební karty
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Hotel MITERA </p><p>Vám nabízí své ubytovací kapacity ke strávení Vaší dovolené v příjemném a klidném hotelu v Harrachově uprostřed nádherné přírody v nejhezčí části Krkonoš. V hotelu je 19 vybavených pokojů, každý s vlastním koupelnou, WC a TV/SAT. Pro naše hosty je k dispozici restaurace s výtečnou domácí kuchyní a dobře zásobeným barem. </p><p>POLOHA </p><p>Hotel MITERA se nachází v centru Harrachova. Má velmi výhodnou polohu 200m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a 100m od běžeckých tratí. Na lanovku je možno dojet na lyžích. </p><p>V blízkosti hotelu je letní koupaliště, minigolf a tenisové kurty. 150m od hotelu je autobusové nádraží. </p><p>UBYTOVÁNÍ </p><p>V hotelu je k dispozici 19 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojůky, s vlastním koupelnou, WC a TV/SAT </p><p>V hotelu je pro hosty k dispozici lyžárna, úschovna kol a trezor na recepci. </p><p>Parkování je k dispozici přímo u objektu na vlastním parkovišti. </p><p>Naproti hotelu je půjčovna/servis lyží, kol a sportovního vybavení, který poskytuje pro hosty hotelu Mitera výraznou slevu. </p><p>RESTAURACE </p><p>Hostům je k dispozici útulná restaurace nejen se stálou nabídku Ala carte, ale i se sezónními specialitami a je otevřená celoročně od 11.00 do 23.00 hodin. </p><p>Restaurace také zajišťuje pro své hosty snídaně formou švédských stolů, polopenzi nebo plnou penzi. </p><p>Snídaně jsou podávány v tomto minimálním rozsahu: káva, čaj, mléko, ovocné šťávy, 2 druhy světlého pečiva, 1 druh sladkého pečiva, 2 druhy sýrů, 2 druhy měkkých salámů, 2 druhy trvanlivých salámů, müsli, cornflakes, jogurt, marmeláda, med, 2 druhy zeleniy, 2 druhy ovoce. </p><p>Večeře jsou podávány v tomto minimálním rozsahu: servírovanou formou výběrem z min. 2 menu ( polévka, hlavní chod, salát nebo dezert ) + 1 x nápoj / osoba ( 0,3 l točené světlé nebo tmavé pivo nebo 0,2 l lahvové nealko nebo 0,2 l rozlévané bílé nebo červené víno ) </p><p>ZIMNÍ AKTIVITY </p><p>Harrachov je znám svými skokanskými můstky, včetně mamutího. Na úbočí Čertovy hory je několik sjezdovek – od modré po černou a také celý komplex běžeckých tratí. </p><p>Lyžařské sjezdovky jsou vybaveny moderním systémem umělého zašněžování a v dolní části jedné z červených sjezdovek se provozuje večerní lyžování při umělém osvětlení. </p><p>Na všechny sjezdovky je také umožněn přístup snowboardistům. Začátečníkům poskytují kvalitní výuku instruktoři několika lyžařských škol. </p><p>LETNÍ AKTIVITY </p><p>Pro letní období jsou klasické pěší a cyklo výlety po turistických stezkách v překrásném okolí Harrachova, je možno vypůjčit si kolo, hrát tenis, minigolf či golf.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 12.04.2011 15:56:26

© 2006-2012 Hotelia.cz