rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Paganini ****

hotel-paganini-brandys
  • Vážení hosté těší nás, že jste si vybrali právě náš hotel, a přejeme Vám příjemný pobyt v městě Brandýs nad Labem Stará Boleslav.

    Dovolte nám krátké představení:

    Hotel Paganini se nachází v samém centru městečka s nejdelším názvem v českých zemích ležícího na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině. Do hlavního města Prahy je to jen několik minut jízdy automobilem. Samotná oblast je velmi přitažlivá přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování.

    Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet.

  • <p>Vážení hosté těší nás, že jste si vybrali právě náš hotel, a přejeme Vám příjemný pobyt v městě Brandýs nad Labem Stará Boleslav. </p><p>Dovolte nám krátké představení: </p><p>Hotel Paganini se nachází v samém centru městečka s nejdelším názvem v českých zemích ležícího na obou březích Labe v úrodné Polabské nížině. Do hlavního města Prahy je to jen několik minut jízdy automobilem. Samotná oblast je velmi přitažlivá přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování. </p><p>Náš hotel je připraven Vám poskytnout veškerý komfort a kvalitní služby. Věříme, že splníme veškerá Vaše očekávání příjemného pobytu a z mnoha důvodů se k nám budete rádi vracet.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz