rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Prostřední Mlýn ***

hotel-prostredni-mlyn1
  • Prostřední Mlýn*** se nachází v nádherné lokalitě Českého ráje. K hotelu patří venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a fotbal. V případě špatného počasí je k dispozici sauna s vířivou lázní a pro pobavení herna s kulečníkem a šipkami.

    Hotel kromě klasického ubytování nabízí možnost přespání ve vlastním spacáku ve třech společenských místnostech se sociálním zařízením. Cena 70 Kč / osoba.

    Restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Veškeré sportovní vyžití (bazén, volejbal, fotbal, vířivka, sauna a herna) je k dispozici ZDARMA.

  • <p>Prostřední Mlýn*** se nachází v nádherné lokalitě Českého ráje. K hotelu patří venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a fotbal. V případě špatného počasí je k dispozici sauna s vířivou lázní a pro pobavení herna s kulečníkem a šipkami. </p><p>Hotel kromě klasického ubytování nabízí možnost přespání ve vlastním spacáku ve třech společenských místnostech se sociálním zařízením. Cena 70 Kč / osoba. </p><p>Restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Veškeré sportovní vyžití (bazén, volejbal, fotbal, vířivka, sauna a herna) je k dispozici ZDARMA.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz