rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Rajská Bouda

hotel-rajska-bouda
 • Hotel RAJSKÁ BOUDA je ideální místo pro rodinné dovolené, relaxační pobyty, prodloužené víkendy, dále pro uspořádání společenských akcí, školení, kurzů, šachové turnaje, soukromých, firemních a jiných oslav, sportovních soustředění.

  Prostory hotelu jsou také vhodné pro školní výlety, pobyty škol v přírodě.

  Hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory, ve vzdálenosti 3,5 km od Frýdlantu nad Ostravicí.

  Hotel disponuje 1, 2, 3 a vícelůžkovými pokoji.

  15 pokojů je bezbariérových, vhodné také pro osoby na vozíčku.

  Bezbariérový je vstup do všech prostor hotelu.

  Celková kapacita hotelu je 67 ubytovacích míst.

  Pokoje jsou útulné a komfortně zařízené,

  na každém pokoji je vlastní sociální zařízení, TV a volně dostupný internet přes Wifi,

  je možnost si vybrat pokoje s manželskou postelí nebo samostatnými postelemi.

  Pokoje se dvěma ložnicemi ocení obzvláště rodiny s dětmi.

  V hotelu lze využít:

  - společenský / konferenční sál s 110 místy

  - restauraci s 60 místy

  - nekuřáckou jídelnu s 54 místy

  - menší salónek pro 25 osob

  - venkovní posezení na terase s 60 místy

  - k zábavě 2 bowlingové dráhy, z nichž jedna se dá proměnit zvednutím bočních mantinelů na

  dětskou dráhu

  - ping pongový stůl, stolní hry

  - plně vybavený DĚTSKÝ KOUTEK – vaše děti budou jako v pohádce, čeká je skvěle vybavená kuchyňka, stůl s pastelkami, hry, kostky, bazén plný kuliček. A připravujeme pro ně další překvapení.

  - Himalájská solná sauna – jedinečná pro léčení dýchacích i kožních onemocnění, příjemná pro relaxaci

  - specializujeme se na domácí českou kuchyni

  - hotel disponuje vlastním parkovištěm o kapacitě 50 míst.

  Pro vícedenní pobyty máme připraveny BALÍČKY se slevami a dárkové pokázky:

  pobytové balíčky, víkendové balíčky, balíčky pro seniory, relaxační romantické víkendy. Nabízíme v nich slevy z ubytování a využití bowlingu či himalájské solné sauny se slevou nebo zdarma.

  Účastníme se projektu Rodinné pasy, kde nabízíme další slevu pro děti.

  Nyní akce - vítání jara – Velikonoční balíček pro 3 a vícedenní pobyt s výraznými slevami.

 • Koupelna se sprchou
 • Telefon na pokoji
 • Televizor
 • Telefon
 • Úschovna, trezor
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Bar
 • Vinárna
 • Konferenční prostory
 • Prádelna
 • Bezbariérový přístup
 • Sauna
 • Masáže
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Hotel RAJSKÁ BOUDA je ideální místo pro rodinné dovolené, relaxační pobyty, prodloužené víkendy, dále pro uspořádání společenských akcí, školení, kurzů, šachové turnaje, soukromých, firemních a jiných oslav, sportovních soustředění. </p><p>Prostory hotelu jsou také vhodné pro školní výlety, pobyty škol v přírodě. </p><p>Hotel Rajská bouda se nachází v centru rekreační oblasti Beskydy na úpatí Lysé hory, ve vzdálenosti 3,5 km od Frýdlantu nad Ostravicí. </p><p>Hotel disponuje 1, 2, 3 a vícelůžkovými pokoji. </p><p>15 pokojů je bezbariérových, vhodné také pro osoby na vozíčku. </p><p>Bezbariérový je vstup do všech prostor hotelu. </p><p>Celková kapacita hotelu je 67 ubytovacích míst. </p><p>Pokoje jsou útulné a komfortně zařízené, </p><p>na každém pokoji je vlastní sociální zařízení, TV a volně dostupný internet přes Wifi, </p><p>je možnost si vybrat pokoje s manželskou postelí nebo samostatnými postelemi. </p><p>Pokoje se dvěma ložnicemi ocení obzvláště rodiny s dětmi. </p><p>V hotelu lze využít: </p><p>- společenský / konferenční sál s 110 místy </p><p>- restauraci s 60 místy </p><p>- nekuřáckou jídelnu s 54 místy </p><p>- menší salónek pro 25 osob </p><p>- venkovní posezení na terase s 60 místy </p><p> - k zábavě 2 bowlingové dráhy, z nichž jedna se dá proměnit zvednutím bočních mantinelů na </p><p> dětskou dráhu </p><p>- ping pongový stůl, stolní hry </p><p>- plně vybavený DĚTSKÝ KOUTEK – vaše děti budou jako v pohádce, čeká je skvěle vybavená kuchyňka, stůl s pastelkami, hry, kostky, bazén plný kuliček. A připravujeme pro ně další překvapení. </p><p>- Himalájská solná sauna – jedinečná pro léčení dýchacích i kožních onemocnění, příjemná pro relaxaci </p><p>- specializujeme se na domácí českou kuchyni </p><p>- hotel disponuje vlastním parkovištěm o kapacitě 50 míst. </p><p>Pro vícedenní pobyty máme připraveny BALÍČKY se slevami a dárkové pokázky: </p><p>pobytové balíčky, víkendové balíčky, balíčky pro seniory, relaxační romantické víkendy. Nabízíme v nich slevy z ubytování a využití bowlingu či himalájské solné sauny se slevou nebo zdarma. </p><p>Účastníme se projektu Rodinné pasy, kde nabízíme další slevu pro děti. </p><p>Nyní akce - vítání jara – Velikonoční balíček pro 3 a vícedenní pobyt s výraznými slevami.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz