rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Hotel Villa Eva

hotel-villa-eva
 • Rodinný Hotel Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády.

  Hotelové ubytování - hotel disponuje prostornými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, telefonem s přímou volbou a televizí se satelitními programy.

  Gastronomické služby - v hotelu je k dispozici Caffé-Restaurant a letní terasa.

  Hotelový balneo provoz - nabízí suché uhličité koupele, termozábaly, rašelinové zábaly, parafínové zábaly, klasické masáže, reflexní masáže, shiatsu masáže a reiki.

  Beauty salon - kosmetika, pedikúra.

  Ostatní služby hotelu – v těsném sousedství hotelu leží tenisový areál TCF Purum Mariánské Lázně, kde jsme schopni pro naše hotelové hosty zajistit volný kurt se sparingpartnerem nebo trenérem. Informace o výletech po Mariánských Lázních a do okolí, kulturních a společenských akcích organizovaných mimo hotel se dozvíte z informačních letáků na recepci hotelu.

  Parkování – v areálu hotelu Villa Eva jsou k dispozici čtyři parkovací místa(možné objednat), dále je možné parkovat na silnici přímo před naším hotelem. Obě varianty parkování jsou bezplatné.

 • <p>Rodinný Hotel Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády. </p><p>Hotelové ubytování - hotel disponuje prostornými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, telefonem s přímou volbou a televizí se satelitními programy. </p><p>Gastronomické služby - v hotelu je k dispozici Caffé-Restaurant a letní terasa. </p><p>Hotelový balneo provoz - nabízí suché uhličité koupele, termozábaly, rašelinové zábaly, parafínové zábaly, klasické masáže, reflexní masáže, shiatsu masáže a reiki. </p><p>Beauty salon - kosmetika, pedikúra. </p><p>Ostatní služby hotelu – v těsném sousedství hotelu leží tenisový areál TCF Purum Mariánské Lázně, kde jsme schopni pro naše hotelové hosty zajistit volný kurt se sparingpartnerem nebo trenérem. Informace o výletech po Mariánských Lázních a do okolí, kulturních a společenských akcích organizovaných mimo hotel se dozvíte z informačních letáků na recepci hotelu. </p><p>Parkování – v areálu hotelu Villa Eva jsou k dispozici čtyři parkovací místa(možné objednat), dále je možné parkovat na silnici přímo před naším hotelem. Obě varianty parkování jsou bezplatné.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 14.03.2011 16:07:07

© 2006-2012 Hotelia.cz