rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Lázeňský hotel PARK****

lazensky-hotel-park
  • Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy.

    Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Kromě Ayurvedských terapií poskytujeme též klasické léčebné a wellness terapie na detoxikaci organizmu, uvolnění, posílení imunity, činnosti srdce a oběhového systému.

    Pro zkrácení volných chvil je k dispozici půjčovna jízdních kol, možnost využití inline bruslí na cyklostezkách podél řeky Labe, golf, tenis, squash, bowling, střelba, jízda na koni s instruktorem. Možno zorganizovat libovolné výlety dle přání klienta pro jednotlivce i skupiny.

  • <p>Lázeňský hotel PARK**** je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad, vzdáleného cca 50 km východně od Prahy. </p><p>Lázeňský hotel PARK**** je nestátní zdravotnické zařízení jehož cílem je poskytnout každému to nejlepší pro jeho zdraví, tělo a mysl. Kromě Ayurvedských terapií poskytujeme též klasické léčebné a wellness terapie na detoxikaci organizmu, uvolnění, posílení imunity, činnosti srdce a oběhového systému. </p><p>Pro zkrácení volných chvil je k dispozici půjčovna jízdních kol, možnost využití inline bruslí na cyklostezkách podél řeky Labe, golf, tenis, squash, bowling, střelba, jízda na koni s instruktorem. Možno zorganizovat libovolné výlety dle přání klienta pro jednotlivce i skupiny.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz