rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Lesní chalupa Filipov

lesni-chalupa-filipov1
 • Lesní chalupa Filipov leží v Jižních Čechách, mezi Novou Bystřicí a Slavonicemi, nedaleko Starého Města pod Landštejnem a hranic Rakouska, v přírodním parku Česká Kanada, přímo na cyklotrase 1006, na samotě uprostřed rozsáhlého komplexu lesa. Nabízí ubytování v novostavbě penzionového typu, dovolenou klidnou i aktivní. Je vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny rekreantů, milovníků přírody a zejména cyklistiky a běžek.

  Možnosti ubytování : Dachstein - samostatné rodinné apartmá (2 x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, 1 x čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, kuchyń s jídelním koutem, chodba.

  Matterhorn : 2 x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna , chodba, společná obývací kuchyň v přízemí

  Everest : dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, společná obývací kuchyň v přízemí

  Blanc : dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, společná obývací kuchyň v přízemí.

  Parkování přímo v objektu, možnost uzamčení kol a lyží, pergola se zahradním krbem, řada sportovišť, pískoviště pro děti, houpačka, skluzavka.

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Vaření v kuchyňce
 • Parkoviště
 • Sportoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Lesní chalupa Filipov leží v Jižních Čechách, mezi Novou Bystřicí a Slavonicemi, nedaleko Starého Města pod Landštejnem a hranic Rakouska, v přírodním parku Česká Kanada, přímo na cyklotrase 1006, na samotě uprostřed rozsáhlého komplexu lesa. Nabízí ubytování v novostavbě penzionového typu, dovolenou klidnou i aktivní. Je vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny rekreantů, milovníků přírody a zejména cyklistiky a běžek. </p><p>Možnosti ubytování : Dachstein - samostatné rodinné apartmá (2 x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, 1 x čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, kuchyń s jídelním koutem, chodba. </p><p>Matterhorn : 2 x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna , chodba, společná obývací kuchyň v přízemí </p><p>Everest : dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, společná obývací kuchyň v přízemí </p><p>Blanc : dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, koupelna, společná obývací kuchyň v přízemí. </p><p>Parkování přímo v objektu, možnost uzamčení kol a lyží, pergola se zahradním krbem, řada sportovišť, pískoviště pro děti, houpačka, skluzavka.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 30.05.2012 19:25:30

© 2006-2012 Hotelia.cz