rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Pension Nostalgie

pension-nostalgie1
  • PENSION NOSTALGIE je malé rodinné ubytovací zařízení nabízející magickou atmosféru starobylého domu ze 16tého století. Nachází se v ulici Masná v historickém centru Českého Krumlova, na tichém místě s krásným výhledem na panorama zámku.

    Penzion nabízí komfortní ubytování ve třech pokojích citlivě vybavených historickým nábytkem a starožitnostmi. Celková kapacita 6 lůžek a 1 přistýlka ve třech pokojích. Dva dvoulůžkové pokoje a jedno apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a kuchyní. Všechny tři pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou (pokoj č.2 a apartmá) nebo sprchovým koutem (pokoj č.1) a toaletou. Ve všech pokojích je SAT TV. Hosté budou okouzleni malebným výhledem na panorama zámku hrdě se vypínajícího na vysoké skále nad řekou.

    Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně. Parkování u penzionu nebo v garáži. Hosté mohou zdarma využívat WiFi připojení k internetu. V ceně ubytování je i snídaně a veškeré poplatky.

  • <p>PENSION NOSTALGIE je malé rodinné ubytovací zařízení nabízející magickou atmosféru starobylého domu ze 16tého století. Nachází se v ulici Masná v historickém centru Českého Krumlova, na tichém místě s krásným výhledem na panorama zámku. </p><p>Penzion nabízí komfortní ubytování ve třech pokojích citlivě vybavených historickým nábytkem a starožitnostmi. Celková kapacita 6 lůžek a 1 přistýlka ve třech pokojích. Dva dvoulůžkové pokoje a jedno apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a kuchyní. Všechny tři pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou (pokoj č.2 a apartmá) nebo sprchovým koutem (pokoj č.1) a toaletou. Ve všech pokojích je SAT TV. Hosté budou okouzleni malebným výhledem na panorama zámku hrdě se vypínajícího na vysoké skále nad řekou. </p><p>Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně. Parkování u penzionu nebo v garáži. Hosté mohou zdarma využívat WiFi připojení k internetu. V ceně ubytování je i snídaně a veškeré poplatky.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 12.07.2011 14:07:15

© 2006-2012 Hotelia.cz