rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Pension Tara

pension-tara1
 • Pension Tara se nachází v samém středu historické Prahy mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Ostatní pražské kulturní památky (Karlův most, Pražský hrad) jsou snadno dosažitelné pěšky. V okolí pensionu se nachází velké množství restaurací, kaváren a klubů, ale i nepřeberné nákupní možnosti. Možno využít MHD, stanice metra Můstek je vzdálena 2 minuty chůze od pensionu Tara.

  Všechny pokoje mají vlastní příslušenství.

  Celková kapacita pensionu Tara je 45 lůžek. Penzion je vhodný pro individuální turistiku i pro skupinové výlety.

  Provoz recepce: Po - Ne 9 - 20 hodin

  Odbavení nočních příjezdů zajištěno.

  Možnost objednání snídaně na pokoj 75,- Kč / osoba.

  Snídaně jsou podle výběru klienta. Nově nabízíme také Kosher snídaňové menu.

  Recepce po dohodě s klientem ráda zprostředkuje

  veškeré služby pro turisty, včetně výletů, kulturních akcí a dopravy.

   Způsobná zvířátka vítána.

  Speciální služby:

   Rezervace tenisového kurtu v dosahu městské dopravy s možností vypůjčení rakety a míčků. Možnost zajištění odborného trenéra.

   Zprostředkování celého spektra adrenalinových akcí, včetně parašutistických a leteckých disciplin.

  Soukromý průvodce Prahou.

   Všechny tyto a další služby za velmi příznivé ceny.

  Penzion nedisponuje vlastními parkovacími místy, ale většinou klientům doporučujeme NON-STOP PARKING na Alšově nábřeží, 5 minut chůze od našeho penzionu. Cena parkování je 650 Kč na 24 hodin.

 • Koupelna se sprchou
 • Koupelna s vanou
 • Telefon
 • Úschovna, trezor
 • Snídaně
 • Platební karty
 • Psům vstup povolen

 • <p>Pension Tara se nachází v samém středu historické Prahy mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Ostatní pražské kulturní památky (Karlův most, Pražský hrad) jsou snadno dosažitelné pěšky. V okolí pensionu se nachází velké množství restaurací, kaváren a klubů, ale i nepřeberné nákupní možnosti. Možno využít MHD, stanice metra Můstek je vzdálena 2 minuty chůze od pensionu Tara. </p><p>Všechny pokoje mají vlastní příslušenství. </p><p>Celková kapacita pensionu Tara je 45 lůžek. Penzion je vhodný pro individuální turistiku i pro skupinové výlety. </p><p>Provoz recepce: Po - Ne 9 - 20 hodin </p><p>Odbavení nočních příjezdů zajištěno. </p><p>Možnost objednání snídaně na pokoj 75,- Kč / osoba. </p><p>Snídaně jsou podle výběru klienta. Nově nabízíme také Kosher snídaňové menu. </p><p>Recepce po dohodě s klientem ráda zprostředkuje </p><p>veškeré služby pro turisty, včetně výletů, kulturních akcí a dopravy. </p><p> Způsobná zvířátka vítána. </p><p>Speciální služby: </p><p> Rezervace tenisového kurtu v dosahu městské dopravy s možností vypůjčení rakety a míčků. Možnost zajištění odborného trenéra. </p><p> Zprostředkování celého spektra adrenalinových akcí, včetně parašutistických a leteckých disciplin. </p><p>Soukromý průvodce Prahou. </p><p> Všechny tyto a další služby za velmi příznivé ceny. </p><p>Penzion nedisponuje vlastními parkovacími místy, ale většinou klientům doporučujeme NON-STOP PARKING na Alšově nábřeží, 5 minut chůze od našeho penzionu. Cena parkování je 650 Kč na 24 hodin.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 05.01.2011 10:20:25

© 2006-2012 Hotelia.cz