rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Pension Vltavín

pension-hotel-vltavin2
 • Pension se nachází v centru Č.Krumlova nad řekou Vltavou.Příjezd je velmi pohodlný po hlavní silnici přímo na vlastní uzavřené parkoviště v areálu pensionu. Parkoviště má kapacitu 10 míst včetně 4 krytých, vhodné pro motocykly. Poskytujeme úschovnu kol.

  Je zde 24hod recepce,celoroční provoz. Všechny pokoje

  jsou vybaveny koupelnou,WC,telefonem,TV. V salonku je kdispozici zdarma internet. V recepci vám poskytneme veškeré informace a je zde také možno zakoupit drobné občerstvení.

  Snídaně je vceně pokoje,podáváme jí v restauraci formou bufetu.

  Vdálenost na náměstí je 350m, 3 min pohodlné chůze.

  Těšíme se na Vaší návštěvu: Sylva Šebková a kolektiv.

 • <p>Pension se nachází v centru Č.Krumlova nad řekou Vltavou.Příjezd je velmi pohodlný po hlavní silnici přímo na vlastní uzavřené parkoviště v areálu pensionu. Parkoviště má kapacitu 10 míst včetně 4 krytých, vhodné pro motocykly. Poskytujeme úschovnu kol. </p><p>Je zde 24hod recepce,celoroční provoz. Všechny pokoje </p><p>jsou vybaveny koupelnou,WC,telefonem,TV. V salonku je kdispozici zdarma internet. V recepci vám poskytneme veškeré informace a je zde také možno zakoupit drobné občerstvení. </p><p>Snídaně je vceně pokoje,podáváme jí v restauraci formou bufetu. </p><p>Vdálenost na náměstí je 350m, 3 min pohodlné chůze. </p><p>Těšíme se na Vaší návštěvu: Sylva Šebková a kolektiv.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 18.03.2011 17:14:46

© 2006-2012 Hotelia.cz