rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Černá

penzion-cerna1
 • Penzion se nachází v centru města Brna v městské části Žabovřesky, v městské zástavbě s klidným zázemím, s letní terasou a zahradou.

  Možnost parkování před domem na hlavní třídě, parkování je bezplatné.

  Ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastní nebo společnou (pro dva pokoje) koupelnou.

  K dispozici TV, varná konvice, lednice, mikrovlná trouba, možnost zakoupení snídaně a alkoholických i nealkoholických nápojů.

  Stravování je možné v blízkých restauracích.

  Komunikace s hostem česky, anglicky, německy, francouzsky, rusky.

  Možnost přístupu na internet zdarma, ale pouze s použitím vlastního notebooku.

  V blízkosti autobusová (150m), tramvajová (30m) a trolejbusová zastávka (400m).

 • <p>Penzion se nachází v centru města Brna v městské části Žabovřesky, v městské zástavbě s klidným zázemím, s letní terasou a zahradou. </p><p>Možnost parkování před domem na hlavní třídě, parkování je bezplatné. </p><p>Ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky s vlastní nebo společnou (pro dva pokoje) koupelnou. </p><p>K dispozici TV, varná konvice, lednice, mikrovlná trouba, možnost zakoupení snídaně a alkoholických i nealkoholických nápojů. </p><p>Stravování je možné v blízkých restauracích. </p><p>Komunikace s hostem česky, anglicky, německy, francouzsky, rusky. </p><p>Možnost přístupu na internet zdarma, ale pouze s použitím vlastního notebooku. </p><p>V blízkosti autobusová (150m), tramvajová (30m) a trolejbusová zastávka (400m).</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz