rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

PENZION CHALOUPKA

penzion-chaloupka1
 • Rodinný penzion Chaloupka nabízí stylové ubytování za příznivé ceny. Penzion se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu (3 minuty přímou linkou tramvaje), historického centra Prahy (10 minut přímou linkou tramvaje) a letiště Ruzyně (15 minut autem nebo taxi). Tramvajová zastávka MHD "Baterie" je přímo před vchodem do Penzionu.

  Náš rodinný penzion Vám nabízí ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a telefonem. V pokojích je možnost připojení k internetu přes WiFi.

  Pro rodiny s dětmi nebo partu přátel Vám můžeme nabídnout 3 apartmány pro 4 - 5 osob. Apartmány mají 2 oddělené pokoje a společné sociální zařízení. Ve větším z apartmánů je k dispozici i obývací pokoj se sedací soupravou a terasa s příjemným posezením a pěkným výhledem na Prahu. Jeden z apartmánů ( viz. foto) má také menší kuchyň a klimatizaci. Všechny apartmány mají TV se satelitním příjmem, telefon, ledničku a mikrovlnou troubu.

  Po celý den je Vám k dispozici klubovna s minibarem. V této místnosti se rovněž podávají bohaté snídaně formou švédských talířů. Ať už spěcháte brzy ráno na pracovní schůzku nebo si přejete snídat v pozdějších ranních hodinách, bude Vaše snídaně vždy čerstvá, připravená na Vámi stanovený čas.

 • Koupelna se sprchou
 • Telefon na pokoji
 • Minibar
 • Televizor
 • Telefon
 • Úschovna, trezor
 • Snídaně
 • Internet
 • Parkoviště

 • <p>Rodinný penzion Chaloupka nabízí stylové ubytování za příznivé ceny. Penzion se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu (3 minuty přímou linkou tramvaje), historického centra Prahy (10 minut přímou linkou tramvaje) a letiště Ruzyně (15 minut autem nebo taxi). Tramvajová zastávka MHD "Baterie" je přímo před vchodem do Penzionu. </p><p>Náš rodinný penzion Vám nabízí ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a telefonem. V pokojích je možnost připojení k internetu přes WiFi. </p><p>Pro rodiny s dětmi nebo partu přátel Vám můžeme nabídnout 3 apartmány pro 4 - 5 osob. Apartmány mají 2 oddělené pokoje a společné sociální zařízení. Ve větším z apartmánů je k dispozici i obývací pokoj se sedací soupravou a terasa s příjemným posezením a pěkným výhledem na Prahu. Jeden z apartmánů ( viz. foto) má také menší kuchyň a klimatizaci. Všechny apartmány mají TV se satelitním příjmem, telefon, ledničku a mikrovlnou troubu. </p><p>Po celý den je Vám k dispozici klubovna s minibarem. V této místnosti se rovněž podávají bohaté snídaně formou švédských talířů. Ať už spěcháte brzy ráno na pracovní schůzku nebo si přejete snídat v pozdějších ranních hodinách, bude Vaše snídaně vždy čerstvá, připravená na Vámi stanovený čas.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 31.03.2011 12:37:02

© 2006-2012 Hotelia.cz