rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Dřevěnka

penzion-drevenka1
 • Poloha a dosažitelnost

  Pension se nachází v klidné části Harrachova, který leží na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. 150m autobusová zastávka - přes zimu skibus, přes letní měsíce krkobus (cyklobus).

  Vybavení a služby

  V našem pesionu nabízíme ubytování v 1x4 lůžkovém pokoji s balkónem, 4x2 lůžka, z toho dva pokoje s balkónem.Sociální zařízení,TV/SAT,WIFI-Internet, vše je na pokojích. Možnost úschovy kol. Parkoviště je přímo u pensionu. V přízemí pensionu se nachází stylová krkonošská hospůdka s krbem. Výběr je jak z minutkové kuchyně, tak i z hotových jídel ( pečená kolena, zvěřinový guláš, segedín...). Přes léto je v provozu venkovní teráska s malým rybníčkem se pstruhy - čerstvý pstruh na grilu!!!. Prodej moravských sudových vín. 150m od pensionu je bobová dráha, dětské hřiště, malý lyžařský vlek, samoobsluha. Připravujeme uzení ryb a mnoho dalších dobrot v netradiční dřevěné udírně. OD 23.6.2008 NOVÁ TERASA!!!

  Rekreace a služby v okolí

  Harrachov je známé turistické a lyžařské středisko. Je zde velké množství turistických, cyklistických, běžeckých a sjezdových tras. Lanová dráha na Čertovu horu je celoročně v provozu, v létě přeprava kol. Kromě těchto aktivit je možnost i dalšího sportovního vyžití - tenisové kurty, bowling, golf, minigolf, bobová dráha, půjčovna čtyřkolek, sportcentrum007 (squash, fitness, golf, masáže, solárium...). Půjčovny horských kol, lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařské školy. 4 km od Harrachova se nachází lanové centrum "Proud". Pobyt v Harrachově je možné zpestřit návštěvou muzeí - Lyžařské muzeum, Muzeum skla, Hornické muzeum s prohlídkou důlní štoly dlouhé 1 km, Lesnická a myslivecká expozice Šindelka. Zdejší sklárna je druhou nejstarší fungující sklárnou v Čechách (založená roku 1712) - exkurze v huti s tradiční ruční výrobou foukaného skla, historická brusírna. V areálu se nachází sklárenský pivovar s výborným kvasnicovým pivem. Během letní sezóny jezdí po Harrachově výletní vláček, který Vás zaveze na atraktivní místa, např. Mumlavské vodopády, skokanské můstky... Těšíme se na Vaši návštěvu. V MÍSTNÍM PIVOVARU JSOU V PROVOZU PIVNÍ LÁZNĚ!!! DOPORUČUJEME!!!

  Ceny v ceníku jsou uvedeny se snídaní. Je možno též objednat polopenzi. Výběr večeří je z jídelního lístku.

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Zahradní restaurace
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Poloha a dosažitelnost </p><p>Pension se nachází v klidné části Harrachova, který leží na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. 150m autobusová zastávka - přes zimu skibus, přes letní měsíce krkobus (cyklobus). </p><p> Vybavení a služby </p><p>V našem pesionu nabízíme ubytování v 1x4 lůžkovém pokoji s balkónem, 4x2 lůžka, z toho dva pokoje s balkónem.Sociální zařízení,TV/SAT,WIFI-Internet, vše je na pokojích. Možnost úschovy kol. Parkoviště je přímo u pensionu. V přízemí pensionu se nachází stylová krkonošská hospůdka s krbem. Výběr je jak z minutkové kuchyně, tak i z hotových jídel ( pečená kolena, zvěřinový guláš, segedín...). Přes léto je v provozu venkovní teráska s malým rybníčkem se pstruhy - čerstvý pstruh na grilu!!!. Prodej moravských sudových vín. 150m od pensionu je bobová dráha, dětské hřiště, malý lyžařský vlek, samoobsluha. Připravujeme uzení ryb a mnoho dalších dobrot v netradiční dřevěné udírně. OD 23.6.2008 NOVÁ TERASA!!! </p><p> Rekreace a služby v okolí </p><p>Harrachov je známé turistické a lyžařské středisko. Je zde velké množství turistických, cyklistických, běžeckých a sjezdových tras. Lanová dráha na Čertovu horu je celoročně v provozu, v létě přeprava kol. Kromě těchto aktivit je možnost i dalšího sportovního vyžití - tenisové kurty, bowling, golf, minigolf, bobová dráha, půjčovna čtyřkolek, sportcentrum007 (squash, fitness, golf, masáže, solárium...). Půjčovny horských kol, lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařské školy. 4 km od Harrachova se nachází lanové centrum "Proud". Pobyt v Harrachově je možné zpestřit návštěvou muzeí - Lyžařské muzeum, Muzeum skla, Hornické muzeum s prohlídkou důlní štoly dlouhé 1 km, Lesnická a myslivecká expozice Šindelka. Zdejší sklárna je druhou nejstarší fungující sklárnou v Čechách (založená roku 1712) - exkurze v huti s tradiční ruční výrobou foukaného skla, historická brusírna. V areálu se nachází sklárenský pivovar s výborným kvasnicovým pivem. Během letní sezóny jezdí po Harrachově výletní vláček, který Vás zaveze na atraktivní místa, např. Mumlavské vodopády, skokanské můstky... Těšíme se na Vaši návštěvu. V MÍSTNÍM PIVOVARU JSOU V PROVOZU PIVNÍ LÁZNĚ!!! DOPORUČUJEME!!! </p><p>Ceny v ceníku jsou uvedeny se snídaní. Je možno též objednat polopenzi. Výběr večeří je z jídelního lístku.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz