rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Krušný Ráj

penzion-krusny-raj2
 • Pension Krušný Ráj se nachází v obci České Hamry, nedaleko lyžařského areálu Klínovec,nejvyšší hory Krušných Hor. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 600m od penzionu je pěší turistická stezka s hraničním přechodem do SRN.Spolu s krásnou přírodou Krušnýh Hor, je zde mnoho míst, které stojí za Vaši návštěvu. Na nejvyšším bodě Krušných Hor, KLÍNOVCI, můžete obdivovat rozhlednu, pocházející z roku 1884. Krásy Krušných Hor si vychutnáte ve tři kilometry vzdáleném a nejvýše položeném německém městečku OBERWIESENTHAL. 600m od penzionu je pěší přechod do SRN a ve Vejprtech, 3km od penzionu, je hraniční přechod pro osobní auta, Bärenstein. 2km je letecké muzeum Kovářská (bitva nad Krušnohořím), 18km lázeňské město Jáchymov,kde se léčí pohybové ústrojí. Půjčovna horských kol, dětské hřiště, pěší túry, houbaření, venkovní grilování.

  Návštěvníkům pensionu nabízíme ubytování v sedmi pokojích. 1x4 pokoj se sociálním zařízením, 1x2 pokoj se sociálním zařízením, 1x4 pokoj bez sociálního zařízení, 1x3 pokoj bez sociálního zařízení, 3x2 pokoj bez socálního zařízení. Součástí penzionu je příjemná restaurace s výbornou kuchyní tradičních českých a zahraničních Pro ubytované je parkoviště u penzionu zdarma.

  Stravování je možné v restauraci penzionu.

  Snídaně - 70,-Kč osoba

  Polopenze - 160,-Kč osoba

  Plná penze - 240,-Kč osoba

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Bar
 • Směnárna
 • Internet
 • Parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Pension Krušný Ráj se nachází v obci České Hamry, nedaleko lyžařského areálu Klínovec,nejvyšší hory Krušných Hor. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 600m od penzionu je pěší turistická stezka s hraničním přechodem do SRN.Spolu s krásnou přírodou Krušnýh Hor, je zde mnoho míst, které stojí za Vaši návštěvu. Na nejvyšším bodě Krušných Hor, KLÍNOVCI, můžete obdivovat rozhlednu, pocházející z roku 1884. Krásy Krušných Hor si vychutnáte ve tři kilometry vzdáleném a nejvýše položeném německém městečku OBERWIESENTHAL. 600m od penzionu je pěší přechod do SRN a ve Vejprtech, 3km od penzionu, je hraniční přechod pro osobní auta, Bärenstein. 2km je letecké muzeum Kovářská (bitva nad Krušnohořím), 18km lázeňské město Jáchymov,kde se léčí pohybové ústrojí. Půjčovna horských kol, dětské hřiště, pěší túry, houbaření, venkovní grilování. </p><p>Návštěvníkům pensionu nabízíme ubytování v sedmi pokojích. 1x4 pokoj se sociálním zařízením, 1x2 pokoj se sociálním zařízením, 1x4 pokoj bez sociálního zařízení, 1x3 pokoj bez sociálního zařízení, 3x2 pokoj bez socálního zařízení. Součástí penzionu je příjemná restaurace s výbornou kuchyní tradičních českých a zahraničních Pro ubytované je parkoviště u penzionu zdarma. </p><p>Stravování je možné v restauraci penzionu. </p><p>Snídaně - 70,-Kč osoba </p><p>Polopenze - 160,-Kč osoba </p><p>Plná penze - 240,-Kč osoba</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 27.11.2010 13:20:06

© 2006-2012 Hotelia.cz