rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Maštal

penzion-mastal1
 • Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek.

  Ubytování

  Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetovým připojením a apartmán kuchyňským koutem.

  Stravování

  Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 v restauraci Pod Radnicí cca 20m od penzionu (viz mapka).

  Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven - Krčma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet.

  Sportovní možnosti

  Český Krumlov má mnoho sportovních možností. Například možnost využití tenisových kurtů (kryté tenisové haly), další možnosti jsou bowling, kuželky, fitness centrum se squashovou halou, plavecký a zimní stadion, sportovní hala, fotbalové hřiště atd. Jelikož poloha města Český Krumlov nabízí hornatou krajinu a mnoho lesů, je zde možné využití turistiky, horolezectví, cyklistiky, lyžování, běžkování atd. Pro letní sporty je výborným místem Lipenská přehrada, kde je možné provozovat vodní sporty.

  Pro děti

  Pro děti je poblíž penzionu nově zrekonstruované dětské hřiště, loutkové muzeum a muzeum hraček.

  Popis okolí

  V Českém Krumlově samozřejmě také není nouze o kulturu, tzn., naleznete zde - MUZEUM ÚTRPNÉHO PRÁVA, Voskové muzeum, Výstavu Egona Schieleho, Fotoateliér a výstavu fotografií Jana Saudka, Loutkové muzeum, Státní hrad a zámek Český Krumlov, Hradní příkop s živými mědvědy, Kostel sv. Víta a spoustu dalších neméně poutavých atrakcí.

  Tipy na výlet

  Krásy Šumavy, Hrad s bílou paní a město Rožmberk, vodácká výprava po Vltavě, cykloturistika po Šumavě, Lipenská přehrada, Čertova stěna ve Vyšším Brodě, Plešné jezero atd.

 • Koupelna se sprchou
 • Minibar
 • Satelit
 • Snídaně
 • Restaurace
 • Zahradní restaurace
 • Vaření v kuchyňce
 • Platební karty
 • Internet
 • Parkoviště
 • Hlídané parkoviště
 • Psům vstup povolen

 • <p>Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek. </p><p>Ubytování </p><p>Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetovým připojením a apartmán kuchyňským koutem. </p><p>Stravování </p><p>Snídaně podáváme od 8:00 do 10:00 v restauraci Pod Radnicí cca 20m od penzionu (viz mapka). </p><p>Hostům nabízíme slevové karty (20% pro 1-5 osob) do našich provozoven - Krčma v Šatlavské, Restaurace Maštal, Restaurace Pod Radnicí, které si v případě zájmu mohou bezplatně vyzvednout při příjezdu a využívat je po celou dobu pobytu. 20% sleva platí pro celkový účet. </p><p>Sportovní možnosti </p><p>Český Krumlov má mnoho sportovních možností. Například možnost využití tenisových kurtů (kryté tenisové haly), další možnosti jsou bowling, kuželky, fitness centrum se squashovou halou, plavecký a zimní stadion, sportovní hala, fotbalové hřiště atd. Jelikož poloha města Český Krumlov nabízí hornatou krajinu a mnoho lesů, je zde možné využití turistiky, horolezectví, cyklistiky, lyžování, běžkování atd. Pro letní sporty je výborným místem Lipenská přehrada, kde je možné provozovat vodní sporty. </p><p>Pro děti </p><p>Pro děti je poblíž penzionu nově zrekonstruované dětské hřiště, loutkové muzeum a muzeum hraček. </p><p>Popis okolí </p><p>V Českém Krumlově samozřejmě také není nouze o kulturu, tzn., naleznete zde - MUZEUM ÚTRPNÉHO PRÁVA, Voskové muzeum, Výstavu Egona Schieleho, Fotoateliér a výstavu fotografií Jana Saudka, Loutkové muzeum, Státní hrad a zámek Český Krumlov, Hradní příkop s živými mědvědy, Kostel sv. Víta a spoustu dalších neméně poutavých atrakcí. </p><p>Tipy na výlet </p><p>Krásy Šumavy, Hrad s bílou paní a město Rožmberk, vodácká výprava po Vltavě, cykloturistika po Šumavě, Lipenská přehrada, Čertova stěna ve Vyšším Brodě, Plešné jezero atd.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz