rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně-Drmoul

penzion-pod-panskym-vrchem-marianske-lazne-drmoul1
 • Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul

  Hledáte ubytování na svých služebních cestách, relax ze všedního shonu či dovolenou pro svou rodinu? Pak je náš pension pro Vás ideálním místem a to za cenu 250,-Kč/ osoba. Penzion se nachází na okraji obce Drmoul, vzdálené cca 3km od světoznámých Mariánských Lázní, kterou prochází hlavní silnice spojující Plzeň a Cheb a to již od roku 1762.

  Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul ubytování:

  Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojích o velikosti cca35m2 s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice .

  Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul služby :

  Parkování v uzavřeném objektu. Rádi Vám zde poradí jak nejlépe využít volný čas v okolí Mariánských Lázní, kde se nachází celá řada památek a turisticky zajímavých míst. Možnost uložení kol, popřípadě drobné opravy. Dětská postýlka k dispozici. Bezpečné okolí pro děti.

  Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul stravování :

  Při příjezdu si lze domluvit podávání snídaní. Jinak stravování vlastní, kompletně vybavená kuchyňská linka Vám umožní připravit si něco k jídlu. V blízkých Mariánských Lázní najdete mnoho dobrých restaurací. Po dohodě možnost venkovního grilování, opékání.

  Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul aktivity :

  Klidné prostředí na okraji asfaltové cyklostezky s možností využití kolečkových bruslí. Ráj pro houbaře - cca 300m od lesa. Snadná dostupnost Mariánských Lázní (četnost autobusových linek). Možnost vyjížďky na koních včetně jezdecké školy i pro děti a využití lázeňských procedur ve 4* hotelu v centru Mariánských Lázní.

 • <p>Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul </p><p>Hledáte ubytování na svých služebních cestách, relax ze všedního shonu či dovolenou pro svou rodinu? Pak je náš pension pro Vás ideálním místem a to za cenu 250,-Kč/ osoba. Penzion se nachází na okraji obce Drmoul, vzdálené cca 3km od světoznámých Mariánských Lázní, kterou prochází hlavní silnice spojující Plzeň a Cheb a to již od roku 1762. </p><p>Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul ubytování: </p><p>Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvou až čtyřlůžkových pokojích o velikosti cca35m2 s vlastním sociálním zařízením a kompletně vybavenou kuchyňskou linkou včetně lednice . </p><p>Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul služby : </p><p>Parkování v uzavřeném objektu. Rádi Vám zde poradí jak nejlépe využít volný čas v okolí Mariánských Lázní, kde se nachází celá řada památek a turisticky zajímavých míst. Možnost uložení kol, popřípadě drobné opravy. Dětská postýlka k dispozici. Bezpečné okolí pro děti. </p><p>Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul stravování : </p><p>Při příjezdu si lze domluvit podávání snídaní. Jinak stravování vlastní, kompletně vybavená kuchyňská linka Vám umožní připravit si něco k jídlu. V blízkých Mariánských Lázní najdete mnoho dobrých restaurací. Po dohodě možnost venkovního grilování, opékání. </p><p>Penzion Pod Panským vrchem Mariánské Lázně – Drmoul aktivity : </p><p>Klidné prostředí na okraji asfaltové cyklostezky s možností využití kolečkových bruslí. Ráj pro houbaře - cca 300m od lesa. Snadná dostupnost Mariánských Lázní (četnost autobusových linek). Možnost vyjížďky na koních včetně jezdecké školy i pro děti a využití lázeňských procedur ve 4* hotelu v centru Mariánských Lázní.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz