rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Přehrada

penzion-prehrada1
 • Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 3oo m a od pláže necelých 1o minut běžnou chůzí. Své osobité kouzlo Penzionu Přehrada dodává i okolní rozmanitá příroda Národního parku Podyjí, skýtající netušené možnosti k využití vašeho volného času.

  Poznejte s Penzionem Přehrada genium loci Vranova nad Dyjí a idylické prostředí Národního parku Podyjí!

  Rekreační zařízení Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska s možností parkování.

  Ubytování Penzionu Přehrada je nabízeno v 1o bungalovech, z nichž je každý vybaven 5 lůžky, sociálním zařízením, sprchou i kuchyňským koutem s lednicí. Společně s Vaší návštěvnou zde rádi uvítáme i vaše zvířecí miláčky.

  V hlavní budově Penzionu Přehrada lze využívat společenskou místnost, půjčovnu sportovních potřeb včetně čím dál žádanějších jízdních kol. Penzion Přehrada nabízí i velké množství specifických možností jak využít volné chvíle, neboť k rozlehlému areálu rekreačního střediska také patří:

  bazén i s dětským brouzdalištěm

  hřiště pro míčové hry i tenis či badminton

  prostor pro stolní tenis

  ruské kuželky

  ohniště

  party gril

  terasa s letní zahrádkou

 • <p>Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 3oo m a od pláže necelých 1o minut běžnou chůzí. Své osobité kouzlo Penzionu Přehrada dodává i okolní rozmanitá příroda Národního parku Podyjí, skýtající netušené možnosti k využití vašeho volného času. </p><p>Poznejte s Penzionem Přehrada genium loci Vranova nad Dyjí a idylické prostředí Národního parku Podyjí! </p><p>Rekreační zařízení Penzion Přehrada je samostatným areálem uzavřeného a hlídaného střediska s možností parkování. </p><p>Ubytování Penzionu Přehrada je nabízeno v 1o bungalovech, z nichž je každý vybaven 5 lůžky, sociálním zařízením, sprchou i kuchyňským koutem s lednicí. Společně s Vaší návštěvnou zde rádi uvítáme i vaše zvířecí miláčky. </p><p>V hlavní budově Penzionu Přehrada lze využívat společenskou místnost, půjčovnu sportovních potřeb včetně čím dál žádanějších jízdních kol. Penzion Přehrada nabízí i velké množství specifických možností jak využít volné chvíle, neboť k rozlehlému areálu rekreačního střediska také patří: </p><p>bazén i s dětským brouzdalištěm </p><p>hřiště pro míčové hry i tenis či badminton </p><p>prostor pro stolní tenis </p><p>ruské kuželky </p><p>ohniště </p><p>party gril </p><p>terasa s letní zahrádkou</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

© 2006-2012 Hotelia.cz