rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

Penzion Rozálie

penzion-rozalie1
 • Penzion Rozálie se nachází v nově zrekonstruovaném dvoupatrovém domě, přímo na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které je městskou památkovou zónou, kde se nachází celá řada historických staveb. V této nově zrekonstruované budově je připraveno komfortní ubytování z výhledem na Náchodské náměstí.

  Rozálie penzion ubytování:

  Náchodský penzion Rozálie nabízí ubytování v komfortních velmi prostorných nadstandardních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje s možností přistýlek. Apartmány mají 2 samostatné ložnice a kompletně vybavenou kuchyň. Součástí každého pokoje a apartmánu je vlastní sociální zařízení - sprcha, wc, umyvadlo, TV se satelitními programy, domácím telefonem a apartmány mají navíc ještě ledničku. Součástí pokojů je také balkón.

  Rozálie penzion služby:

  Penzion Rozálie je nekuřácký, kouření je povoleno na balkónech. Bezplatné parkoviště je přímo u penzionu. Ubytování v penzionu je bez stravování. V apartmánech je vybavená kuchyňská linka - možnost vlastního vaření. Pro dlouhodobé pobyty je cena dohodou. V blízkosti penzionu Rozálie se nachází mnoho sportovišť jako např. plavecký bazén, posilovna, bowling, squash, kuželková dráha, šipky, kulečník a mnoho dalších.

  Tipy na výlet:

  Náchodský zámek

  Dobrošov - Vojenská pevnost

  Ratibořice - Babiččino údolí, zámek

  Dvůr Králové nad Labem - ZOO se safari

  Jaroměř - vojenská pevnost Josefov

  Hronov - rodný domek Aloise Jiráska

  Adršpašské skály - skalní město

 • Koupelna se sprchou
 • Televizor
 • Satelit
 • Vaření v kuchyňce
 • Platební karty
 • Internet
 • Parkoviště

 • <p>Penzion Rozálie se nachází v nově zrekonstruovaném dvoupatrovém domě, přímo na Masarykově náměstí v centru Náchoda, které je městskou památkovou zónou, kde se nachází celá řada historických staveb. V této nově zrekonstruované budově je připraveno komfortní ubytování z výhledem na Náchodské náměstí. </p><p>Rozálie penzion ubytování: </p><p>Náchodský penzion Rozálie nabízí ubytování v komfortních velmi prostorných nadstandardních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje s možností přistýlek. Apartmány mají 2 samostatné ložnice a kompletně vybavenou kuchyň. Součástí každého pokoje a apartmánu je vlastní sociální zařízení - sprcha, wc, umyvadlo, TV se satelitními programy, domácím telefonem a apartmány mají navíc ještě ledničku. Součástí pokojů je také balkón. </p><p>Rozálie penzion služby: </p><p>Penzion Rozálie je nekuřácký, kouření je povoleno na balkónech. Bezplatné parkoviště je přímo u penzionu. Ubytování v penzionu je bez stravování. V apartmánech je vybavená kuchyňská linka - možnost vlastního vaření. Pro dlouhodobé pobyty je cena dohodou. V blízkosti penzionu Rozálie se nachází mnoho sportovišť jako např. plavecký bazén, posilovna, bowling, squash, kuželková dráha, šipky, kulečník a mnoho dalších. </p><p>Tipy na výlet: </p><p>Náchodský zámek </p><p>Dobrošov - Vojenská pevnost </p><p>Ratibořice - Babiččino údolí, zámek </p><p>Dvůr Králové nad Labem - ZOO se safari </p><p>Jaroměř - vojenská pevnost Josefov </p><p>Hronov - rodný domek Aloise Jiráska </p><p>Adršpašské skály - skalní město</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 30.11.2012 20:22:11

© 2006-2012 Hotelia.cz