rezervační systém ubytování
Zvolte jazyk a měnu

PENZION-SEVERKA

penzion-severka1
  • Penzion Severka je nově zrekonstruovaný objekt z roku 1931. Leží při komunikaci z Teplic nad Metují do Adršpachu (čtěte „Adržbach“) v údolí říčky Metuje i v těsné blízkosti vstupu do Teplicko-adršpachských skal (cca 40 metrů) a hotelu Orlík (cca 60m).

    Adršpachsko-teplické skály je rozsáhlá přírodní rezervace, která je krásná jak v létě, tak i v zimě. Lyžování je možné na zasněžované sjezdovce Kamenec 600m od našeho penzionu. Další možnosti lyžování jsou v nedalekých broumovských horách.

    V zimním období poskytujeme v našem pensionu ubytování pouze skupinám od 10 do 21 osob. Ceny již od 170,- Kč závislé na termínu a počtu osob.

    V letním období poskytujeme levné ubytování Ceny již od 250,- Kč.

  • <p>Penzion Severka je nově zrekonstruovaný objekt z roku 1931. Leží při komunikaci z Teplic nad Metují do Adršpachu (čtěte „Adržbach“) v údolí říčky Metuje i v těsné blízkosti vstupu do Teplicko-adršpachských skal (cca 40 metrů) a hotelu Orlík (cca 60m). </p><p>Adršpachsko-teplické skály je rozsáhlá přírodní rezervace, která je krásná jak v létě, tak i v zimě. Lyžování je možné na zasněžované sjezdovce Kamenec 600m od našeho penzionu. Další možnosti lyžování jsou v nedalekých broumovských horách. </p><p>V zimním období poskytujeme v našem pensionu ubytování pouze skupinám od 10 do 21 osob. Ceny již od 170,- Kč závislé na termínu a počtu osob. </p><p>V letním období poskytujeme levné ubytování Ceny již od 250,- Kč.</p>

Ubytovací zařízení neaktualizovalo dostupnost již více než 20 dní, proto bohužel nelze provést rezervaci online.

Poslední aktualizace obsazenosti: 30.03.2011 11:54:26

© 2006-2012 Hotelia.cz